Skocz do zawartości

Wersje stabilne XIAOMI.EU/MIUIPOLSKA.PL


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie próbowałem zainstalować V11 na Redmi 5 Plus i moim oczom ukazał się:

comment_GFmYLwxg1xSlY81KNrA68GnQlrIKrla5

 

Plik pobrany z https://androidfilehost.com/?fid=4349826312261620004

Szybko google -> wynik zrobić unlock-> nie chce się zrobić bo twierdzi, że już odblokowany :shock:

Już załamka to noc, a rano telefon do pracy będzie potrzebny :shock:

No to ostatnia deska ratunku, wrzucam na kartę V10.3.2, odpalam TWRP, puszczam instalkę i telefon ożył bez utraty danych :razz:

Coś w paczce musi być nie halo, bo wcześniejsze instalowały się bez problemu.

Edytowane przez piotraskbw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co? Nie wiem do czego to piszesz, a może sam coś źle robie. Nigdy nie wyłączam magiska i modułów. Instaluje na to co mam.
Też tak zawsze robiłem , niestety ostatnim razem bootloop... Po ręcznej dezaktywacji modułów było już ok .

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Czy Mi Note 2 otrzyma xiaomi.eu stable? 

Czy należy się zadowolić któraś z wersji beta, bądź świeżą wersją której użycie nazwy jest tutaj zakazane? ;) ostatni stable dla mi note 2 (scorpio) jest chyba ze stycznia, co jest jakimś ponurym żartem... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Se8a napisał:

Witam. 

Czy Mi Note 2 otrzyma xiaomi.eu stable? 

Czy należy się zadowolić któraś z wersji beta, bądź świeżą wersją której użycie nazwy jest tutaj zakazane? ;) ostatni stable dla mi note 2 (scorpio) jest chyba ze stycznia, co jest jakimś ponurym żartem... 

Będzie.

Wszystkie osoby pytające o Globala dostały ostrzeżenie. Raz jeszcze przypominam, że wątek dotyczy Xiaomi.eu, a nie Globala!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem już w innym wątku ale nikt nie udzielił mi odpowiedzi.

Jeżeli ktoś dzwoni do mnie przez Whatsapp i messenger a mam odblokowany ekran to pojawia się tylko powiadomienie na gorze ekranu ,dopiero jak w nie kliknę otwiera się dialer apki, na zablokowanym  ekranie normalnie uruchamia się dialer.

Czy też tak macie ? bo zastanawiam się nad zmianą na stable.

Mój soft to ostatnia wersja rozwojowa w Mi 9T Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno pokazywać się u góry powiadomienie z możliwością odebrania i odrzucenia połączenia jest tak na wszystkich romach na nasze telefony. Jeśli tego nie masz sprawdź ukrywanie tekstu wiadomości w powiadomieniach.3dfdf1f60d725c4b8fbdcc7f3cb1d79c.jpg

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zainstalowałam najnowszą wersję stabilną (V11.0.3.0.PDGCNXM) na mojego Mix 2s i mam pytanie. Czy szuflada wróci jeszcze do swojego pierwotnego wyglądu? :( Bo teraz nie dość, że są dwa rzędy aplikacji ostatnio używanych i do tego to białe/czarne tło, a nie przezrocze. Mam białe ikony i używanie teraz szuflady jest bardzo ciężkie.

Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim ponownie.

Pomimo obaw o działanie google pay, zdecydowałem się jednak na wymianę w mi 9t pro miui global na miuipolska 11 stabilną wersję. Jakoś nie mogę zaakceptować dialera i aplikacji SMS od google. Opanowałem płatności google pay dzięki temu forum i myślałem, że mam pełnię szczęścia.

Niestety natrafiłem na pewne mankamenty, być może nie umiem wszystkiego ustawić. Na początek miałem irytujące komunikaty o zakrywaniu głośnika i musiałem odblokowywać Głośność+. Doczytałem, żeby wyłączyć "Przypadkowe użycie" Blokuje ekran gdy telefon jest w kieszeni. Irytująca przypadłość zakrytego głośnika rozwiązał się.

Niestety mam obecnie problem tego typu, że jak ktoś dzwoni i odbieram rozmowę to ekran gaśnie przy zbliżeniu do ucha. Potem już nie mogę nic zrobić. Cały czas ciemny. Nie mogę wybierać np tonowo czy w czasie rozmowy wejść w kontakty. Dopiero jak osoba ze mną rozmawiająca rozłączy się to po wciśnięciu przycisku zasilania ekran zaczyna żyć i mogę go odblokować. Jest na to lekarstwo bo w takim stanie coraz trudniej jest użytkować ten telefon.

[edycja]

Wyłączyłem opcję wygaś przy twarzy i na razie działa, ale wtedy ekran cały czas świeci i ma to wpływ na długość życia baterii. 

Znacie inny sposób na rozwiązanie problemu?

Edytowane przez d.r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...