Skocz do zawartości

Wersje stabilne XIAOMI.EU/MIUIPOLSKA.PL


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po wgraniu stable na RN5p (whyred). Full wip, formatz kasowanie. Ogolnie, jest dobrze. Z mankamentów które mnie tak na prawdę irytują:

brak sygnatury czasu na zdjęciach. Posypało się dawno temu, i ani na becie ani tu nie ma żadnej poprawy. 

Zawiesza się statystyka baterii. Podobny błąd był w miui10 ale go naprawili, teraz pojawił się ponownie. Jestem po czyszczeniu, więc nie wynika z wgrywania jednego na drugie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z moim xiaomi mi 9. Dzisiaj zrobiłem aktualizacje do miui 11 i androida 10 i nie umiem wysyłać smsów. Dzwonić, odbierać telefony i sms mogę ale już wysłać smsa juz nie. Wiecie w czym może być problem ? Taki komunikat otrzymuję za każdym razem gdy chcę wyslac sms.

Screenshot_2019-11-05-15-34-52-912_com.miui.home.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem, mi9 , rano dostałem aktualizację do 11 0.5.0 i zacząłem pobierać, ale musiałem wyjść i zostało na 88% ( pobierało przez wifi) po powrocie nie chciało się ściągnąć, skasowałem , ale potem już nie mogłem pobrać od nowa , teraz pokazuje mi , że nie mam nowych aktualizacji. i zostaje wersja 10.2.30 . co można z tym zrobić >?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem, mi9 , rano dostałem aktualizację do 11 0.5.0 i zacząłem pobierać, ale musiałem wyjść i zostało na 88% ( pobierało przez wifi) po powrocie nie chciało się ściągnąć, skasowałem , ale potem już nie mogłem pobrać od nowa , teraz pokazuje mi , że nie mam nowych aktualizacji. i zostaje wersja 10.2.30 . co można z tym zrobić >?
Znajdź odpowiedni temat dla swojego pytania.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj telefon zaaktualizowal mi sie do MIUI global 10.3.2.0 i kompletnie mi wifi nie dziala. Zadne. Problem nie lezy po stronie routera, bo internet dziala w domu, internet mobilny tez dziala. Przy wifi pisze polaczono, , brak internetu. Jak sie polacze z darmowe_orange_wifi ktore jest free na terenie miasta to tez jest to samo. Resetowalem ustawienia wifi kilka razy, zapominalem siec pare razy i tak dalej i nic. Dalej to samo. Czy ktos z was wie co moge zrobic? czy tylko czekac na kolejna aktualizacje ? 

Edytowane przez sprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Rozumiem że nazwę telefonu mamy sobie wymyślić?

2. To nie miejsce na dyskusję o Globalu. Powtórzyłem to już dzisiaj raz, powtórzę kolejny - pomyliliscie działy. W większości działów dot. waszych telefonów są odpowiednie wątki dot. Globala i to tam należy te pytania kierować.

3. Od dzisiaj jeśli ktokolwiek w tym temacie poruszy tematykę ROMu Global, to będzie ostrzeżenie. Ordnung muss sein. Stosowna informacja poszła także do pierwszego posta w temacie.

Edytowane przez Orjon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś na najnowszej wersji stable? Mozliwe że Updater z jakiegoś powodu nie widzi, ale to dziwne, bo powinien (pliki OTA są i wskazują na tą wersję co podałem).

Jak jesteś na 10.2.16.0 to widzieć nie będzie bo Updater odnosi się tylko do serwera OTA który padl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ,mam ostatnią wersję ściągniętą stąd tj. V11.0.2.0.QFACNXM i OTA nie widzi u mnie aktualizacji o której mi napisałeś.

Rozumiem,że najnowszą wersję mogę pobrać z:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/

Edytowane przez lubowitz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...