Skocz do zawartości

Wersje stabilne XIAOMI.EU/MIUIPOLSKA.PL


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś taki bug ze w ustawieniach na samej górze ciągle jest napisane ładowanie ? Chyba jutro zainstaluje ostatnia wersję na czysto i sprawdzę czy dalej te bugi które są u mnie występują ..
Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Usuń w TWRP folder /data/system/package_cache.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adamk102 napisał:

Nie rób sobie jaj, i choć minimalnie się wysil... Miuipolska.pl dalej pobierz. Masz 10 ,11 Stable i tygodniówki

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Pobrać ze strony poprzez telefon? Czy na komputer, a potem przez kabel wgrac? 

Nic nie znalazłem kompatybilnego z Redmi K20 Pro i jak to zrobić. u mnie pisze 10.4.4 a tam wszystko zaczyna sie od 9.5

Edytowane przez bosniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrać ze strony poprzez telefon? Czy na komputer, a potem przez kabel wgrac? 
Nic nie znalazłem kompatybilnego z Redmi K20 Pro i jak to zrobić. u mnie pisze 10.4.4 a tam wszystko zaczyna sie od 9.5
Bez różnicy gdzie ściągniesz ważne żeby zip trafił na telefon. Wejdź w miui 11 stabilne, a nie w rozwojowe (tygodniowe)!

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na strone miui polska i otwierasz u gory zakladke pobierz i wybierasz wersje .Masz tu link do wersji stabilnej miui 11 https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv11/xiaomi.eu_multi_HMK20ProMI9TPro_V11.0.2.0.QFKCNXM_v11-10.zip/download

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Kupiłem mi 9t pro z empiku z wersją global. 

Niestety po odpaleniu telefonu szczęka mi opadła i ręce. Miui nie ma swoich apek:dialera i sms. Ma Google :-(. Jak dla mnie masakra. 

Więc podjąłem decyzję wymiany na miui.eu stable. 

No i po tym długim wstępie mam zasadnicze pytanie. Czy na tym miui.eu działa już domyślnie Google pay czy trzeba kombinować z jakąś apką magisk. 

Specjalnie wziąłem wersję global żeby nie było problemów z płatnościami bo to dla mnie istotna sprawa. No to miui zrobiło mi psikusa i wycofało swoje dialer i sms. 

 

 

Edytowane przez d.r.
Literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2019 o 23:39, d.r. napisał:

Specjalnie wziąłem wersję global żeby nie było problemów z płatnościami bo to dla mnie istotna sprawa. No to miui zrobiło mi psikusa i wycofało swoje dialer i sms. 

Żeby wgrać xiaomi.eu to musisz i tak odblokować bootloader. Jak to zrobisz to żeby mieć google pay potrzebujesz magiska przez którego przejdzie Ci safetynet (czasami trzeba zainstalować jakiś moduł aby to przeszło ale na obecnej wersji xiaomi.eu mi safetynet przechodzi bez problemu). Także jeśli nie chcesz się bawić w odblokowanie bootloadera i te inne - przyzwyczaj się do tego dialera i sms. 

Edytowane przez mrosi
Nie przewalamy całości cytowanych postów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś czekam na odblokowanie bootloadera. Od kilku lat jadę na miui.eu obecnie na wersji 10 na mi Max jedynce który zaczyna dawać oznaki zmęczenia. Tak się przyzwyczaiłem że teraz nie mogę się odnaleźć w Google. Ale najgorsze jest to że nie ma synchronizacji kontaktów i historii połączeń z chmura xiaomi. Płatności że względu na specyfikę pracy muszą mi działać. Mam nadzieję że raz uruchomione będą działać chyba że zachce mi się aktualizować room. 

Ale mnie zirytowali ta zmianą. Nie rozumiem tego. 

Edytowane przez d.r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Mi9 z miui Polska i niestety mimo tego że magisk przechodzi saftyNet to gpay nie działa. Muszę pokombinować z jakimiś modułem, ale to dopiero w weekend. Sedno jest takie, że bez zabawy magikiem gpay nie zapłacisz. Apka iPKO działa bez problemu.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Mi9 z miui Polska i niestety mimo tego że magisk przechodzi saftyNet to gpay nie działa. Muszę pokombinować z jakimiś modułem, ale to dopiero w weekend. Sedno jest takie, że bez zabawy magikiem gpay nie zapłacisz. Apka iPKO działa bez problemu. 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

U mnie gpay normalnie śmiga na mi9 i magisk 20 ... W twrp advanced , file manager , data, data , com.google.androod.gms , databases, DG.db chmod 440 i reboot i śmiga

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam, mam najnowsze  miui 11 pl stable w Mi Max 3 i czy ktoś wie czy gdzieś jest opcja zmiany utworów przyciskami głośności przy wył. ekranie? Kiedyś bodajże była jak miałem jeszcze redmi 4x.

 Znalazłem też ciekawą rzecz w opcjach programistycznych; zwiększenie zasieku wifi i rzeczywiście zasięg  się polepsza. Przynajmniej na pasku stanu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...