Orjon

MIUI 10/11 - wersje stabilne XIAOMI.EU/MIUIPOLSKA.PL

Recommended Posts

Kilka osób potwierdziło że na wczorajszym 9.11.28 dla Mi9 problem z "OK Google" zniknął. Nam pozostaje nadzieja, że kolejne stable też będzie w porządku :)

Tak Was czytam i czytam.A nie wpadliście  na to,że Google dał d*py i ok google nie działa bo coś spieprzyli w jakiejś aktualizacji???

Na wielu forach o tym trąbią a Wy uparcie ,że to wina romu.Nie, nie jest to jego wina.

Zaktualizujcie Sobie dzisiaj Google i polecam sprawdzić ,czy ok google Wam działa.

Z dzisiejszą aktualizacją działa cały czas i nic się nie dzieje.

Edited by lubowitz

Tak jak napisałem wyżej przecież-nic inaczej.Poinformowałem o tym Wszystkich post wyżej.

Edited by lubowitz

Nie zgodzę się bo działa już od czwartku. Dziwnym trafem po aktualizacji romu. Na globalu żona miała tą samą starą wersję i u niej działało a u mnie nie. Po aktualizacji romu już tak 

Jestem na ostatnim romie stable z 18 listopada.Do dzisiaj Voice match nie działał.Także niestety nie była i nie jest to wina romu.

Polecam poczytać dobrze na internecie o problemach Google z tą sprawą od jakiegoś czasu.

• Like 1

Wiem co piszę.Śledzę ten temat od dłuższego czasu.Nie lubię robić z gęby d*py.Jak czegoś nie jestem pewny na 200% to nie piszę bzdur.

Dziwne. Ale fakt że teraz działa. Tak dziwne że sami developerzy nie wiedzieli o co kaman.

UPDATE:

Nie działa. Po opowiedzeniu historii przestał reagować jak zwykle. Ale działał trochę dłużej niż poprzednio.

Edited by gasie
a jednak nie

Mi9 T Pro najnowszy stable przestały działać powiadomienia z ING.
Sprawdź uprawnienia, po aktualizacji mi się raz same wyłączyły.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Proponuję regularne czyszczenie telefonu i wywalenie z autostartu nie potrzebnych aplikacji systemowych.

Dnia 28.11.2019 o 15:36, mrosi napisał:

OK. Się wyjaśniło...

Zapis wideo był ustawiony na 1080p 30 FPS

Po przełączeniu na 1080p 60 FPS wszystko działa ok. :)

To nie jest wyjaśnienie. Też tak mam, pomaga wyłączenie stabilizacji. Ogólnie nie powinno klatkować przy 30fps, a 60fps to w większości przypadków tylko niepotrzebnie większy bitrate.
Z tego co pamiętam, na globalu tak nie miałem, więc jest tutaj coś schrzanione.

Edited by Zbyszko
  • Like 1

1 godzinę temu, lukkop91 napisał:

Proponuję regularne czyszczenie telefonu i wywalenie z autostartu nie potrzebnych aplikacji systemowych.

System stawiany na czysto.

System stawiany na czysto.
To tym bardziej, masz tam między innymi kompas notatki i różne inne pierdoły

Czy to możliwe, że po 3 miesiącach używania telefonu z fabrycznej pojemności baterii 3300 mAh zostało 3118??Program AIDA64 po pełnym naładowaniu baterii pokazuje właśnie takie wskazania. Później bateria nie przyjmuje już ładunku elektrycznego.

Apropos. Od wczoraj też przestały pojawiać się u mnie powiadomienia z ING. Sprawdzałem uprawnienia i są włączone,jednak powiadomienia mi nie przychodzą na telefon:(

Edited by lubowitz

Dobra wszystko już działa. W aplikacji mobilnej moje ING wyłączyły się powiadomienia push z karty.

Sorki za post pod postem ale nie mogłem już edytować poprzedniego

Edited by lubowitz

Tak, mam to samo na ipko. Płatność telefonem działa, ale nie wiem wskakuje okienko z potwierdzeniem.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Mi już wyskakuje okno potwierdzenia po zapłacie telefonem jak i kartą. Sprawdźcie Sobie ustawienia aplikacji mobilnej w banku. Ja miałem po jakiejś aktualizacji od ING poodznaczane różne rzeczy

No właśnie sprawdzałem, ale w ipko nie ma opcji żeby się wyświetlała nad innymi aplikacjami...

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Dom użytkowników MI6 jak działa wam ostatnie Stable? Chciałbym zmienić dlatego opinie mile widziane

Wysłane z mojego ZTE A2020G Pro przy użyciu Tapatalka

Mi już wyskakuje okno potwierdzenia po zapłacie telefonem jak i kartą. Sprawdźcie Sobie ustawienia aplikacji mobilnej w banku. Ja miałem po jakiejś aktualizacji od ING poodznaczane różne rzeczy
Tam nic nie trzeba ustawiać, to wina softu ,na rozwojowej też nie było a w następnej wersji już działało.