Skocz do zawartości

Wersje stabilne XIAOMI.EU/MIUIPOLSKA.PL


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne. Ale fakt że teraz działa. Tak dziwne że sami developerzy nie wiedzieli o co kaman.

UPDATE:

Nie działa. Po opowiedzeniu historii przestał reagować jak zwykle. Ale działał trochę dłużej niż poprzednio.

Edytowane przez gasie
a jednak nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2019 o 15:36, mrosi napisał:

OK. Się wyjaśniło...

Zapis wideo był ustawiony na 1080p 30 FPS

Po przełączeniu na 1080p 60 FPS wszystko działa ok. :)

To nie jest wyjaśnienie. Też tak mam, pomaga wyłączenie stabilizacji. Ogólnie nie powinno klatkować przy 30fps, a 60fps to w większości przypadków tylko niepotrzebnie większy bitrate.
Z tego co pamiętam, na globalu tak nie miałem, więc jest tutaj coś schrzanione.

Edytowane przez Zbyszko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to możliwe, że po 3 miesiącach używania telefonu z fabrycznej pojemności baterii 3300 mAh zostało 3118??Program AIDA64 po pełnym naładowaniu baterii pokazuje właśnie takie wskazania. Później bateria nie przyjmuje już ładunku elektrycznego.

Apropos. Od wczoraj też przestały pojawiać się u mnie powiadomienia z ING. Sprawdzałem uprawnienia i są włączone,jednak powiadomienia mi nie przychodzą na telefon:(

Edytowane przez lubowitz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi już wyskakuje okno potwierdzenia po zapłacie telefonem jak i kartą. Sprawdźcie Sobie ustawienia aplikacji mobilnej w banku. Ja miałem po jakiejś aktualizacji od ING poodznaczane różne rzeczy
Tam nic nie trzeba ustawiać, to wina softu ,na rozwojowej też nie było a w następnej wersji już działało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są obecnie różnice między wersja stabilną a rozwojową w przypadku mi9? Ktora lepsza? 
Podłączam się do pytania. Właśnie kupiłem Mi9 i czekam na odblokowanie bootloadera. Później chcę zainstalować xiaomi.eu i nie wiem na którą wersję się zdecydować. Dodam, że to mój pierwszy telefon od Xiaomi, więc jeszcze słabo się orientuję.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim telefonie porównując obie wersję różnice są takie
Stabilna: problemy z pip
Beta, to samo co w stabilnej plus: rozwiązany problem z pip, system pracuje wydajniej dzięki czemu jest lekko mniejsze zużycie energii
To są takie główne różnice, bo nie chce mi się wymieniać tych drobniejszych jak opcja vlog w kamerze i sporo detali z których nie korzystam jak jakieś dostosowanie skrótów na ekranie blokady. Jedyny minus bety to cotygodniowe aktualizacje gdzie czasem zdarza się obniżająca wydajność, ale przecież to beta. Chcąc znać wszystkie różnice trzeba wejść na stronę xiaomi.eu i sprawdzić wszystkie nowości w betach od połowy listopada.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, antykat napisał:

Podłączam się do pytania. Właśnie kupiłem Mi9 i czekam na odblokowanie bootloadera. Później chcę zainstalować xiaomi.eu i nie wiem na którą wersję się zdecydować. Dodam, że to mój pierwszy telefon od Xiaomi, więc jeszcze słabo się orientuję.
 

A nie lepiej zostać na globalu? Skoro to twój pierwszy Xiaomi to nic nie rób i będziesz zadowolony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...