Skocz do zawartości

Wersje stabilne XIAOMI.EU/MIUIPOLSKA.PL


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem,że weszła jeszcze aktualizacja Global Stable na Mi 9.

Niestety w moim mi 9 w wersji 10.2.16 nie działa na najnowszym Android Auto Car Stream.I teraz się zastanawiam czy jest to wina systemu,który od marca nie miał żadnych łatek bezpieczeństwa czy też czegoś innego.

Widzę ,że na stronie pojawiły się już zakładki pobierz MUI 11 stabilne dla MI 9,tylko jeszcze bez plików :-D

Edytowane przez lubowitz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działają smsy w Mi 8 miui 11 stabilne. Niżej kod błędu

 

android.database.sqlite.SQLiteException: Can't downgrade database from version 112 to 111
    at android.database.DatabaseUtils.readExceptionFromParcel(Unknown Source:15)
    at android.database.DatabaseUtils.readExceptionFromParcel(Unknown Source:11)
    at android.content.ContentProviderProxy.query(Unknown Source:77)
    at android.content.ContentResolver.query(Unknown Source:57)
    at android.content.ContentResolver.query(Unknown Source:4)
    at android.content.ContentResolver.query(Unknown Source:12)
    at com.android.mms.util.cj.c(Unknown Source:1)
    at com.android.mms.b.k.a(Unknown Source:13)
    at com.android.mms.b.k.g(Unknown Source:40)
    at com.android.mms.b.r.run(Unknown Source:4)
    at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor.runWorker(ThreadPoolExecutor.java:1167)
    at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor$Worker.run(ThreadPoolExecutor.java:641)
    at java.lang.Thread.run(Thread.java:764)
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.10.2019 o 22:56, Orjon napisał:

Aktualizacja MIUI 11 Stable dla Mi9T.
UWAGA - to jest Android PIE, nie Q - instalacja z wersji dev Q TYLKO PO WIPE.

Zaryzykowałem z rn7. Była wgraną beta11  bezpośrednio na stable10. Wgrałem na bete 11 bezpośrednio stable11. I zonk. Podaj hasło i do TWRP to samo. Musiałem robić FR. Ta sama wersja Androida w becie i w stable, nie było nigdzie info o wymaganym FR. Wygląda na to że zaszyfrowalo partycje i koniec. Dobrze że to zabawkowy telefon, ale planuje wgrać stable dla głównego RN5p jak się ukaże, i zrezygnować z bety na jakiś czas. A w przypadku RN5p wolałbym nie utracić danych.

Chciałbym na innych Xiaomi uniknąć takiej sytuacji. Jak? Nie chodzi o kopie w chmurze itd, ale kiedy się spodziewać takiego obrotu sprawy. Stable ukazało się po becie, i do tej pory takie wgrywania (na różnych tele) nie robiły problemów. Nawet parę razy inne, bardziej ryzykowne. Samo info dałeś co do zmiany Q i P, a tutaj to nie nastąpiło. Pogubiłem się. A większość tematów pozamykana, a wcale nie rozwiazana (pozdrawiam), i teraz mam mętlik.

Edytowane przez frrancuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, frrancuz napisał:

Wgrałem na bete 11 bezpośrednio stable11. I zonk. Podaj hasło i do TWRP to samo. Musiałem robić FR. 

A robiłeś wipe przed wgrywaniem stable?

1 godzinę temu, Leitho napisał:

Nie działają smsy w Mi 8 miui 11 stabilne. Niżej kod błędu

Wgrałeś ROM bez wipe - z bety na stable zawsze trzeba wipe robić, o ile nie jest wiadomo, że to nowsza wersja. Wyczyść dane aplikacji SMS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miui10 nie robiłem wipe a skakałem pomiędzy beta a stable. Logicznie myśląc wyszła beta a po niej stable. Nie ma tu miejsca na starszą/nowsza bo są tylko 2 romy. A z informacji na forum jasno wynika że stable powstaje w oparciu o "jakaś" betę. Tu była jedną i stable. Gdyby już bez było kilka to wtedy może być różnie. 

 

Nie robiłem wipe, i wiem że przy haśle to jedyna opcja, ogarnąłem. Zastanawia mnie tylko dlaczego. To nie powinno mieć miejsca. Dlatego napisałem, że się w tym momencie pogunilem. Myślałem że ja coś przegapiłem, ale czytam poradniki przed. Wychodziło by na to że beta11 jest nowsza niż stable11 oparty na becie która wyszła wcześniej.. paradoks czasu trochę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, frrancuz napisał:

Wychodziło by na to że beta11 jest nowsza niż stable11 oparty na becie która wyszła wcześniej..

Problem polega na tym, że my nie wiemy konkretnie, na której wersji bety czy na jakiej bazie bazuje konkretny build stable. Możemy jedynie przypuszczać po na przykład info jakie podaje nam build.prop (kiedy konkretnie dana kompilacja zostałą zbudowana). MIUI nie podaje takich informacji, nie mamy pojęcia więc, co może się tu zdarzyć..

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na wersji stabilnej lub rozwojowej miui polska będzie można znaleźć Netflix w sklepie play? Na ostatnich wersjach z przed 9.10.10 nie działało. Użylem wszystkiego wtedy magisk plus moduły, czyszczenie, SAI i  nic. Czy ktoś zna sposób bo chetnie wróciłbym z globala na miui polska..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba niezbyt.
P.S. dziś stable MIUI11 z Androidem Q dla Mi9. Niestety ponieważ wasz updater z MIUI10 jest stary i ma w sobie tylko serwer który padł, będziecie musieli zaktualizować ręcznie.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Wszystko jest dopracowane w wersji dla MI 9 na tip top czy spodziewać się jakiś niespodzianek???

I jeszcze jedno pytanie.Z wersji 10 stable tj.10.2.16 mogę normalnie zaktualizować na tą która wejdzie bez żadnych czyszczeń itp itd??

Logicznie jak dla mnie tak powinno być.Pozdrawiam :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby aktualizować na nowe china stable z ostatniego china stable to nie byłoby problemu, miesiąc różnicy czasu w wydaniach. Ale xiaomi.eu ma ponadpółroczną przerwę w aktualizacjach stable dla Mi9. Ja będę robił clean install.

Edytowane przez gasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Who_Am_I napisał:
Hej! Czy po odblokowaniu bootloadera (Magisk i root będzie) i instalacji MIUI Polska będę mógł aktualizować system z poziomu telefonu po OTA czy muszę pobierać paczkę i po TWRP?

możesz przez OTA i twrp

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mrosi
Dodaj jeszcze z pół strony wątku pustych wierszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...