Skocz do zawartości

Mi 9 Lite pytanie o blokadę odciskiem palca


jarchkim

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zastanawia mnie taka rzeczy, czy jest możliwa do ustawienia. Z tego co pamiętam w swoim Xiaomi redmi 3 note pro była taka opcja. Otóż, czy była by możliwość wyłączenia blokady odcisku palca na głównym ekranie telefonu, by można było samym przesunięciem palca go wybudzić/ odblokować. Lecz zachowując przy tym odcisk palca do odblokowywania aplikacji, komunikatorów, apek bankowych itd. Forumowicze, czy jest taka opcja czy za dużo wymagam ? :)

Czekam na informacje z Waszej strony, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio myślisz, że piszę ot tak na forum nie sprawdzając tego wcześniej ?! Piszę, bo wydaje mi się, że przewertowałem opcje od góry do dołu i nic nie znalazłem. To co proponujesz zrobić spowoduje kompletne usunięcie odcisku palca, a nie pozostawienie go tylko przy wybranych aplikacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jeszcze raz opiszę jak to działa. Więc tak zacznijmy od tego: telefon nie ma żadnych blokad, wyłączone są. Zależy mi by telefon odblokowywać bez żadnych haseł, jedynie przycisk power + przesunięcie palcem po ekranie. Zablokować jedynie odciskiem palca chcę wybrane aplikacje ala: messenger, whatsap itp. I teraz dodając odcisk palca system potrzebuje by podać alternatywę odblokowywania: pin/hasło/wzór. Dodaję załóżmy pin, później mogę zarejestrować odcisk palca. Gdy to robię niestety na ekran blokady nakładany jest pin jak i również odcisk palca. Nie widzę nigdzie opcji wyłączenia odcisku palca na ekran blokady a na aplikacje już nie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...