Skocz do zawartości

Dziwne zachowanie baterii


marcinek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z baterią po aktualizacji do miui11 Konkretnie szybko się rozładowuje po podłączeniu ładowarki (oryginalnej)w kilka sekund potrafi naładować się o kilkanaście % według wskazania i przestaje ładować Ponowne podpięcie ładuję dalej Patrząc w ustawienia o baterii ekran i system pokazuje zużycie na poziomie 25% jedno i drugie Rozumiem wynik ekranu ale system?

Trochę za długo żeby 11 się "układała" a może już czas baterii dobiegł końca telefon ma 2,5 roku Czy zabieg marketingowy od Xiaomi kup chłopie nowy telefon

Dodam że przed aktualizacją o godzinie 8 rano było 100% o 19 około 65%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo... od momentu wgrania aktualizacji dla MIUI 11. 

Przy spadku baterii do 20% następuje w ciągu chwili wyłączenie telefonu. Natomiast jeżeli uda się podłączyć ładowarkę to stan baterii zmienia się z 20% do 45-48% w dosłownie 10 sekund. Telefon ma niecałe 2 lata. Dajcie znać czy odsyłać go na gwarancję (za kilka dni się skończy)bo to wina podzespołów, czy może powodować to MIUI 11 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja dziś miałem tak że,z srody na czwartek miałem baterii około 50 procent,rano wstaje i miałem 21 procent,Nie wiem jakim cudem od razu tyle procent baterii przez noc mi spadlo,skoro miałem neta wyłączone a nic w tle nie było włączone,właśnie zauważyłem że odkąd zaktualizowałem miui 11 to gorzej na baterii i wydajności tel chodzi.Kto miał też taki spadek baterii ,czy to wina juz fona??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...