Jump to content

Mi Note 10 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Recommended Posts

• Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Cóż... W końcu doczekałem się możliwości odblokowania BL. 360h...  Zainstalowany ROM MIUI Polska/Eu stabilny, i kilka pierwszych spostrzeżeń, tak na szybko: - bateria jak dzwon. Ubywa 1% poziomu

Temat wyczyszczony, proszę o trzymanie się tematu. Kolejne wpisy będą nagradzane ostrzeżeniem.

Ni Note 10 jest jednym z najlepszych modeli w historii. Wiem co piszę, bo dotychczas, średnio co dwa miesiące miałem kolejny model. Zawsze Xiaomi. Dlatego mam skalę porównawczą. Tym bardziej, że używa

Posted Images

• 2 weeks later...

Znajdzie się gdzieś aktualny poradnik z działającymi linkami jak przejść na Rom xiaomi.eu? Aktualnie mam eu global 12.1.1 z andkiem 11. Denerwuje mnie ten dialer googla, brak nagrywania rozmów który miał dojść w nowej wersji androida ale zrezygnowali z tej opcji i brak roota. Fajnie jeszcze jakby było działające twrp bo nie chce zrobić przycisku do papieru.

Mam takie pytanie dotyczące połączeń przychodzących w trybie "nie przeszkadzać"
Otóż na Androidzie 10 można było normalnie takie połączenie odebrać, było widoczne na ekranie.
Na Androidzie 11 ekran jest ciemny, połączenia nie widać i trzeba najpierw odblokować ekran.
Szukałem w ustawieniach ale niczego nie znalazłem. Może ktoś podpowiedzieć czy można to obejść czy niestety taki urok Andka 11?

• 1 month later...