Skocz do zawartości

Mi4 Lte-Cu?


qni3cik

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaj, tutaj nie ma wielkich filozofii, Mi4 LTE-CU posiada nasze LTE, więc musi łapać, jeżeli nie łapie to A.)nie ma zasięgu B.)SIM uszkodzona C.)złe ustawienia lub D) nie jest to wersja LTE, zobacz sobie co masz na pudle, masz tam na 100% wypisane pasma FDD-LTE. Po 2 w ustawieniach masz na pewno wybrane "Preferowana 4G" oraz w wyszukiwaniu ręcznym nic nie znajduje? Sprawdzałeś w innych miejscach, np pod domem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A) zasięg jest , inne telefony w tym miejscu łapią LTE       B ) karta sim w innym telefonie łapie LTE   C) tego nie wiem jak sprawdzić, nie mam z czym porównać ustawień, byłem w play konsultatnt nie dał rady nic ustawić C )na pudełku jest wypisane pasmo FDD-LTE. W ustawieniach wybrane preferowane 4G, w wyszukiwaniu ręcznym są różne sieci np: PLAY 3G, PLAY 2G T-mobile 3 G, Tmobile 2 G, niestety na tej liście nie ma play 4G.

Tak się zastanawiam czy to nie jest wina softu, jeżeli telefon działa w zasiegu LTE, karta SIM na innych telefonach działa, a telefon nie wykrywa operatora PLAY 4G(nie można go wybrać ręcznie), CO myślisz o zmianie oprogramowania na inne?

Jeszcze jedna rzecz telefon pracując nawet w 3G ma problemy z transmisją danych, urywa ją, są dość duże skoki w transmisji.

Edytowane przez zielony86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Jeżeli jeszcze nic ważnego na telefonie nie masz to przywróć sobie do ustawień fabrycznych i zainstaluj może ten patch po czyszczeniu: https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=44872 5.12.4 cancro, chyba, że się chcesz przenosić już na androida 6.0, ale tutaj ostrzegam, nie wszystko jest dopięte na ost. guzik. Jeżeli po powrocie do fabrycznych i aktu do 5.12.4 dalej będzie gubić dane mobilne i nie połączy do 4G to reklamuj telefon u Xon24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zielony86 napisał:

Dziękuję serdecznie za pomoc, tak też zrobię. Poczekam jeszcze na odpowiedź z Play i zajadę do innego biura obsługi klienta, może coś podpowiedzą nowego. Wiadomo kiedy będzie stabilna wersja androida 6.0?

nie prędko, dopiero weszło do beta-testów :). O ile nie używasz root'a to moim zdaniem system jest dość stabilny, testuje od wczoraj i jak na razie jedyne błędy to dzienne ekrany blokady (nigdy tego nie używałem) i troszkę brakuje ViperFX, ale też można bez tego żyć :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...