Skocz do zawartości
  • 0

Przejście Z Htc 816 - Do Max. 800Zł, Tylko Nowa Sztuka Z Pew. Źródła.


Autheable

Pytanie

Witam społeczności MIUI Polska.

 

Jako, że jestem nowym użytkownikiem to z góry przepraszam jeśli popełnię jakieś faux pas. Jako, że już kolejny raz przejechałem się na telefonie z androidem - tym razem w nowiuśkim, wspomnianym już htc 816 sam z siebie zaczął fiksować dotyk (telefon nigdy nie upadł, zero kontaktu z wodą, od początku szkło hartowane i etui Nillkin - telefon 3 miesięczny), więc postanowiłem zainteresować się sprzętem ze stajni Xiaomi. Jako, że wstępnie bardzo podoba mi się MIUI to moją uwagę przykuł model redmi 1s. Od razu powiem, że 5.5 cala to dla mnie stanowczo za dużo. Od samego telefonu oczekuję przyzwoitej baterii, dobrej jakości rozmów i możliwości odpalenia jakieś aplikacji do biegania, notatnika, fb/twitter/instagram + konto gmail. Czy telefony od Xiaomi dadzą mi taką możliwość? Czy model 1s byłby dobrym następcą wspomnianego już HTC? Potrzebuję telefonu na minimum rok użytkowania i raczej chciałbym uniknąć sytuacji, że po pół roku telefon będzie się wieszał. Przejdźmy jednak do kolejnej rzeczy jaką jest dostępność telefonów. Mianowicie, co myślicie o kupnie telefonu np. w i-sklep.com.pl : http://i-sklep.com.pl/product-pol-2868-Xiaomi-Redmi-1S-Bialy.html ?606zł za redmi1s to chyba dobra cena zważywszy na to, że nie musiałbym kupować telefonu zza granicy.

Reasumując, czy warto jest jeszcze pchać się w 1s czy jednak polecacie coś innego? Jedna mała prośba - jeśli będziecie polecać telefony to prosiłbym Was o podanie linku, gdzie mogę taki telefon nabyć (pewne źródło). Z góry dziękuję za pomoc! :)

Pozdrawiam,

Bartłomiej

Edytowane przez Autheable
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

HTC 816 wymiarowo i w parametrach podobny jest do Redmi Note'a LTE, jeżeli chcesz coś o podobnych parametrach ale mniejszego to warto albo poczekać Redmi 2 z 2 GB pamięci (o ile będzie) lub pomyśleć o trochę droższym MI3 które trochę tanieje z racji wieku.Co do kupna Xiaomi w Polsce jest kilka opcji: albo na allegro pewnych sprzedawców masz na forum, albo Ali i np Goldway, jest jeszcze ibuygou no i ostatnio xiaomiforsale. Każda z opcji kupna ma plusy i minusy więc tu wybór należy do ciebie. Generalnie produkty Xiaomi, a przede wszystkim MIUI godne są polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

1S sobie odpuścić lepiej skoro prawie w tej samej cenie jest redmi 2 nowszy i mniejszy przy tej samej wielkości ekranu i może być kiedyś na androidzie 5.0 to procesor będzie lepiej wykorzystany aczkolwiek coś się mówi że na być wersja z 2 GB tyle czy u nas czy tylko w Chinach to nie wiem

REDMI NOTE LTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Polecam sprzedawce Accessories4You. Jak coś wybierzesz to napisz do niego a na pewno coś ci zaproponuje. Ja polecam redmi nte lte. Troszecze droższy niż 800 zł ale może ci się gdzieś uda wyrwać w tej cenie. A gwarancje do sprzedawcy Accessories4You dostajesz na 12 m. I to on udziela ci gwarancji. Więc jak coś wysyłasz sprzęt do niego nie do chin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja myślałem także o max 5 cali. Zaryzykowałem i teraz się przyzwyczaiłem. Zadziwiające jest jak szybko człowiek się do tej wielkości przyzwyczaja. Musisz oblukać takie fony tej wielkości albo wytnij sobie karton z tymi wymiarami i zobacz jak ci z takim wymiarem. Albo poczekaj na tego redmi 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...