Ciapek

Czy jest możliwe nagrywanie rozmów

Recommended Posts

3 godziny temu, bartek07 napisał:

Już kilka razy instalowałem w tym przed chwilą też.

W menedżerze urządzeń mam tylko Android Phone -> Android Bootloader Interface jak wejdę w fastboot.

Tylko miflash pro nie widzi. Wszystko z uprawnieniami admina.

Trzeba wejść w tryb testowy podczas instalacji?

Jakieś dodatkowe sterowniki? Może się coś zmieni w czwartek jak odblokuje bootloader.

Albo spróbuje na drugim laptopie.

To nie masz odblokowanego bootloadera?

To się nie dziw że nie działa flashowanie.

Nie chodzi mi o to, że nie działa flashowanie a o to, że nie wykrywa telefonu. Chciałem sprawdzić do czwartku czy napotkam na jakieś problemy. No i jest. Nie wykrywa telefonu. Chyba, że miflash pro tak działa, że nie wykryje bez odblokowanego bootloadera. 

Może windows? Jeśli masz 8-kę lub 8.1 to najlepiej zainstalować pierwszą wersję, a następnie zaktualizować do najnowszej

Prędzej coś ze sterownikami. Win 8 nie mam już od kilku lat. 

Jadę na win 10. Czysta instalacja ale zrobiona kilka msc temu. O formacie nie ma mowy. Mogę sprawdzić na drugim laptopie dziecka. 

debugowanie usb włączyłeś? UStawienia/ dodatkowe ustawienia/ opcje programistyczne/ Debugowanie USB

Spróbuj na innym komputerze

Pomocy, odblokowałem bootloader. Straciłem dane i chciałem wgrać ten indonesia ROM.

Ale miflash pro nie wykrywa telefonu nawet na dwóch laptopach.

WIFI coś tu ma do rzeczy? Oczywiście w fastboot

Można to wgrać za pomocą zwykłego Miflash?

Edited by bartek07

Jak odblokowałeś bl to chyba można. Tak czy inaczej w fastboot, więc musi go wykrywać.

No nie wykrywa.

Miflash zwykły wykrywa, miflash unlock wykrywa a Miflash PRO nie wykrywa i zostałem uwięziony bo nie mogę wgrać romu.

Debugowanie USB: włączone

Instaluj przez USB: wyłączone

Debugowanie USB (ustawienia bezpieczeństwa): wyłączone
Wybierz aplikację pozorującą lokalizację: nie ustawiono

Wybierz aplikację debugowania: nie ma żadnej

w cmd, adb devices nie ma żadnego urządzenia a fastboot devices jest urządzenie

Starsza wersja MiFlash Pro pomogła (miflash_pro_en_3.3.518.58_setup). Wgrałem ROM Indonesia.

Czym się różni zablokowany bootloader od odblokowanego. Chodzi mi czy wgrywać ROM bez blokowania czy z zablokowaniem?

Edited by bartek07

Pobawiłem się trochę na tym sofcie Indonesia i mam wrażenie, że brakuje mi trochę dzwonków.

Jakie są różnice między Szwajcarią, Stanami i Indie?

Chyba te są najbardziej wybieranym regionami.

Panowie, a jak wygląda kwestia ACR? Czy mógłby ktoś z posiadaczy RN8 zainstalować ACR, ale w wersji 30.0 (dostępne w google) i napisać czy działa? W Menu ACR trzeba wybrać opcję "problem z nagrywaniem?" i wybrać konfigurację dla Androida 9. Byłbym bardzo zobowiązany gdyby ktoś to sprawdził bo zastanawiam się nad kupnem RN8, a w RN7 ta wersja działa.

Słuchajcie, mam takie pytanie, bo dawno tu nie zaglądałam i trochę jestem nie na bieżąco. 

Mam RN8Pro z softem MIUI Global 11.0.3. Czy jeśli bym teraz chciała zmienić mu soft na indyjski/indonezyjski, to wystarczy zadziałać wg tego poradniczka, czy będzie to bardziej skomplikowane...? Bo to chyba zmiana wersji MIUI by była, nie...? 

Z góry dzięki za pomoc :-)