misiek161990@wp.pl

Asystent google samoczynnie uruchamia się podczas uzywania telefonu

Recommended Posts

Witam serdecznie mam problem z moim xaiomi mi 9 6gb 128, przed wysłaniem na serwis chcę zapytać czy ktoś ma podobny problem mianowicie gdy zacznę używać telefonu samoczynnie włącza się asystent google tak jakbym naciskał dodatkowy przycisk po lewej stronie a tego nie robię obudowa też nie ciśnie jest wyłączony ale i tak się wybudza na zdjeciu jest pokazane, czytam wiadomości na wp i zalącza się asystent znienawidziłem ten telefon przez to bylo to raczej od początku czy pomoże reset ? Aktualizacje na bieżąco dziękuję za pomoc

Screenshot_2019-12-02-16-00-22-120_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg

Edited by [email protected]

Też podobnie miałem. Kręciłem filmik a w między czasie włączał się asystenti przetrwało nagrywanie. Problem w tym że odgłosy słowa z otoczenia go aktywowały. Spr w ustawieniach i wyłącz go. Może pomoże. U mnie zadziałało.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

wyłączcie w ustawieniach reagowanie na dźwięk(ewentualnie gesty jak jest opcja). Tylko na przytrzymanie klawisza - będzie ok . U mnie pomogło ma MIUI 10. Teraz na 11 sporadycznie się załączy.

Ustawienia->Dodatkowe usytawienia->Skróty przycisków->Uruchom Asystenta Google-> Zaznaczyć "BRAK"

Edited by ptd.gns

Znalazłem coś takiego i na razie spokój. Przycisk SI89ad770924a75e62a33b0e76fc4fad91.jpg

Do dzisiaj ani razu się nie uruchamił 11.01.2020

Du sprichst Deutsch?
Czy tam też chodzi tylko o włączenie uruchamiania asystenta głosowo?
Trochę kiepskie rozwiązanie bo korzystam z tego często i teraz nie wiadomo czemu trzeba z tego zrezygnować....