Skocz do zawartości

Asystent google samoczynnie uruchamia się podczas uzywania telefonu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam problem z moim xaiomi mi 9 6gb 128, przed wysłaniem na serwis chcę zapytać czy ktoś ma podobny problem mianowicie gdy zacznę używać telefonu samoczynnie włącza się asystent google tak jakbym naciskał dodatkowy przycisk po lewej stronie a tego nie robię obudowa też nie ciśnie jest wyłączony ale i tak się wybudza na zdjeciu jest pokazane, czytam wiadomości na wp i zalącza się asystent znienawidziłem ten telefon przez to bylo to raczej od początku czy pomoże reset ? Aktualizacje na bieżąco dziękuję za pomoc

Screenshot_2019-12-02-16-00-22-120_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg

Edytowane przez [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też podobnie miałem. Kręciłem filmik a w między czasie włączał się asystenti przetrwało nagrywanie. Problem w tym że odgłosy słowa z otoczenia go aktywowały. Spr w ustawieniach i wyłącz go. Może pomoże. U mnie zadziałało.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wyłączcie w ustawieniach reagowanie na dźwięk(ewentualnie gesty jak jest opcja). Tylko na przytrzymanie klawisza - będzie ok . U mnie pomogło ma MIUI 10. Teraz na 11 sporadycznie się załączy.

 

Ustawienia->Dodatkowe usytawienia->Skróty przycisków->Uruchom Asystenta Google-> Zaznaczyć "BRAK"

Edytowane przez ptd.gns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
 
Du sprichst Deutsch?
Czy tam też chodzi tylko o włączenie uruchamiania asystenta głosowo?
Trochę kiepskie rozwiązanie bo korzystam z tego często i teraz nie wiadomo czemu trzeba z tego zrezygnować....

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Hej, mam problem z asystentem Googla. Wyłączyłam go a mimo to podczas rozmowy telefonicznej ciągle się włącza i walczy o dostęp do mikrofonu przy okazji włączając wibracje, które mówiąc grzecznie wkurzają. Często nie mogę odebrać telefonu bo dziadostwo zasłania przyciski.

Nie naciskam przycisku wywołania asystenta. Obudowa też nie robi tego. 

Przywracanie ustawień fabrycznych nic nie dało. 

Czy ktoś miał podobnie i poradził sobie z tym cholerstwem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...