Skocz do zawartości

Redmi Note 8 Pro, czy warto, może inny?


Jimix

Rekomendowane odpowiedzi

RN8Pro - za maks wersję tu i tu w różnicy 200 złotych dostajesz 2 giga Ramu więcej i dużo lepszy aparat... I wbrew pozorom dużo wydajniejsze proca. Z tego co miałem okazję się pobawić nim na premierze (8T) i porównać z 8Pro to 8T powinien kosztować w najgrubszej wersji z 699 żeby był sensownie i opłacalne wyceniony... Ale to nierealne biorąc pod uwagę ceny 8 bez dopisków... 

Jeżeli nie masz zamiaru koniecznie przechodzić na eu to bez zastanawiania się 8Pro. Po zastanowieniu też... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



RN8Pro - za maks wersję tu i tu w różnicy 200 złotych dostajesz 2 giga Ramu więcej i dużo lepszy aparat... I wbrew pozorom dużo wydajniejsze proca. Z tego co miałem okazję się pobawić nim na premierze (8T) i porównać z 8Pro to 8T powinien kosztować w najgrubszej wersji z 699 żeby był sensownie i opłacalne wyceniony... Ale to nierealne biorąc pod uwagę ceny 8 bez dopisków... 
Jeżeli nie masz zamiaru koniecznie przechodzić na eu to bez zastanawiania się 8Pro. Po zastanowieniu też... 


Tylko ja nie rozumiem co JamCiTo napisał? Jaki telefon Ty polecasz?

I skąd 8T skoro nikt o niego nie pytał.

Wysłane z mojego COR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.. Przepraszam... 9T.

Ślepy dopiero po zwrócenie uwagi zauważył.... 

Mi9 bez dopisków... Jak dobre foty to u girów jest Note10 za 1500 około... 

A jak u nas to RN8Pro lepiej mi osobiście leży w ręku... I 9T jakoś mnie nie powalił niczym... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważałem oba ( mi9lite vs rn8pro)

W mi store macałem je na raz. Mi9lite lepiej leży w dłoni, ładniejszy ekran i mniejszą broda. Ale rn8pro działał zdecydowanie sprawniej. Przesiadalem się z mi8 i o ile w przypadku rn8pro nie czułem żeby telefon był słabszy to niestety ale mi9lite działal odczuwalnie wolniej.

Doszły do tego pierwsze recenzje mówiące o czasie pracy na baterii i jakości audio na słuchawkach i kupiłem rn8 pro.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważałem oba ( mi9lite vs rn8pro)
W mi store macałem je na raz. Mi9lite lepiej leży w dłoni, ładniejszy ekran i mniejszą broda. Ale rn8pro działał zdecydowanie sprawniej. Przesiadalem się z mi8 i o ile w przypadku rn8pro nie czułem żeby telefon był słabszy to niestety ale mi9lite działal odczuwalnie wolniej.
Doszły do tego pierwsze recenzje mówiące o czasie pracy na baterii i jakości audio na słuchawkach i kupiłem rn8 pro.
 
 
Pamiętaj że nie masz AoD i xiaomi.eu nie będzie wydawane na rn8pro. A mi9lite właśnie bardzo dobrze działa ale nie na globalu.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystam z AoD, a xiaomi.eu ostatni raz miałem może z dwa lata temu. Z resztą i tak dwa,trzy miesiące i zmienię. Na dziś kręci mnie wielkość i bateria. Pierwszy telefon od rn4( a miałem ich od tego momentu co najmniej 10) który w weekend nie muszę ładować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...