Skocz do zawartości

Mibox - nie mogę zrobić chromecasta z pulpitu


poli1990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z castem w Redmi Note 8 pro. Wcześniej miałem redmi Note 2 i wszystko było ok. Chodzi o to że nie potrafię wyszukać boxa żeby wyświetlić np pulpit, zdjęcia z galerii lub filmiki itd. Chromecast z aplikacji YT działa i wysyła filmy na telewizor. Niestety zawartość z telefonu nie jest możliwa do wyświetlenia. Nie mogę wgl wyszukać w ustawianiach>udostepnianie>projekcja swojego boxa. Ktoś wie o co chodzi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeden z babolków miui 11... Teoretycznie można... Ustawienia - - - > Połączenie i udostępnianie - - - > projekcja. Ale działa to "tak se", żeby nie napisać, że nie działa... YouTube, CDA, netflix dają się połączyć z aplikacji, bo jest_opcja/ikonka przesyłu danych "po sieci". Natomiast tutaj włączenie projekcji kończy się, przynajmniej u mnie, poszukiwaniem przez dwa dni ekranu bezprzewodowego, na który i wcześniej i później któraś ze wcześniejszych apek rzucała dane... I jutub nie polega tylko na sterowaniu apką w TV... Akurat steruję się apką w telefonie, podobnie jak CDA, czy netfliksem. 

 

Edyta: i to nie jest problem sprzętowy. Tylko problem miui. Koleś był z moim maksem3 (11.0.6),na Żony Mi9 (11.0.3 bodaj) i na RN8Pro (11.0.1) i na każdym jest dokładnie to samo... Apki się łączą (kumpel tylko nie miał CDA), a z ustawień telewizor jest "niewidzialny".... Choć router go widzi i daje sygnał... 

Edytowane przez JamCiTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...