Orjon

MIUI 9.11.28

Recommended Posts

u mnie jak na ten moment wszystko wydaje się działać prawidłowo, bateria chyba nawet lepiej trzyma niż na poprzedniej wersji

PS.

@rock'n'rolla ikony z jakiego motywu masz, całkiem ciekawe , dasz info ?

Edited by Kaudii

Jest szansa na dodanie z powrotem animacji od Airdots 2 Pro? Była w wydaniu z przed miesiąca. Fajnie jakby jeszcze udało się zrobić żeby działał kodek LHDC.

Panowie i Panie... przestał działać mi czytnik linii papilarnych, byłem na wersji 9.11.7, dziś zrobiłem update do 9.11.28 i bez efektów. Telefon MI9t pro, generalnie przed xiaomi.eu korzystałem z globala i wydawał się o wiele szybszy i bardziej responsywny, lepiej działała również bateria według mnie. Dziwię się, bo zawsze byłem zwolennikiem xiaomi.eu, ale naprawdę różnica jest odczuwalna.. w dodatku teraz ten czytnik, co radzicie? Wipe i wszystko od początku? A może wracał ktoś z xiaomi.eu do globala?

2 godziny temu, Kaudii napisał:

@rock'n'rolla ikony z jakiego motywu masz, całkiem ciekawe , dasz info ?

Ikony to Funkong. Niestety mało ich w.paczce i musiałem dosztukować z innego motywu.

• Thanks 1

Panowie i Panie... przestał działać mi czytnik linii papilarnych, byłem na wersji 9.11.7, dziś zrobiłem update do 9.11.28 i bez efektów. Telefon MI9t pro, generalnie przed xiaomi.eu korzystałem z globala i wydawał się o wiele szybszy i bardziej responsywny, lepiej działała również bateria według mnie. Dziwię się, bo zawsze byłem zwolennikiem xiaomi.eu, ale naprawdę różnica jest odczuwalna.. w dodatku teraz ten czytnik, co radzicie? Wipe i wszystko od początku? A może wracał ktoś z xiaomi.eu do globala?
Wipe data i format data. Coś u Ciebie poszło nie tak, bo u mnie na aktualnej wersji wszystko działa jak powinno.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

U mnie to samo. Po wgraniu 9.11.28 brak odblokowania palcem. Co do globala mam podobne odczucia. Wersja EU którą wgrałem po odblokowaniu bootloadera, jeszcze na androidzie 9 też nieźle działała.

U mnie wszystko okey,a sprobój jeszcze raz odświeżyć system tzn wgrać jeszcze raz tą samą wersję i potem dalvink cache wyczyść

U mnie wszystko okey,a sprobój jeszcze raz odświeżyć system tzn wgrać jeszcze raz tą samą wersję i potem dalvink cache wyczyść

Z backupu przywróciłem 9.11.22. Też nie jest idealna ta wersja. Prawie po każdym odblokowaniu komunikat aby nie zakrywać głośnika. Jak poprzednio po raz kolejny wgrałem tą samą wersję telefon nie chciał się uruchomić i w kółko odpalał TWRP. Najchętniej wróciłbym do androida 9, ale nie bardzo wiem jak.

Mi Mix 2s 

Pojawia się czasem bug iż po rozwiązaniu górnej belki znikają wszystkie ikony zostaję tylko tło na cały ekran oraz zegarek zostaje na ekranie głównym i stoi w miejscu. 

Pomaga tylko restar telefon

IMG_20191204_212019.jpg

• Dodanie widoku odtwarzanej muzyki na pasku powiadomień znanego z „czystego” Androida (zamiast rozwiązań MIUI)

Czy ktoś wie jakie pliki albo co za to odpowiada ? Chciałbym taką funkcjonalność zaaplikować sobie do Globala ponieważ tylko tam działają mi płatności zbliżeniowe

Dnia 30.11.2019 o 18:33, QBAQ napisał:

@mrMajor na Mi9 taki problem z aparatem nie występuje. Próbowałeś czyścić dane aplikacji Aparatu?

Sorki że tak późno odpisuje. Nie pomyślałem o Tym. Spróbuję.

Dnia 30.11.2019 o 22:01, dojopol napisał:

W Mi6 bateria lepiej o 20% lepiej od poprzedniego ale do stable ostatniego daleko. Szkoda 14h to mało przy małej aktywności.

Potwierdzam. Bateria na Mi6 bardzo dobrze na tej wersji softu.

Guest
This topic is now closed to further replies.