Skocz do zawartości

MIUI 9.11.28


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie... przestał działać mi czytnik linii papilarnych, byłem na wersji 9.11.7, dziś zrobiłem update do 9.11.28 i bez efektów. Telefon MI9t pro, generalnie przed xiaomi.eu korzystałem z globala i wydawał się o wiele szybszy i bardziej responsywny, lepiej działała również bateria według mnie. Dziwię się, bo zawsze byłem zwolennikiem xiaomi.eu, ale naprawdę różnica jest odczuwalna.. w dodatku teraz ten czytnik, co radzicie? Wipe i wszystko od początku? A może wracał ktoś z xiaomi.eu do globala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie... przestał działać mi czytnik linii papilarnych, byłem na wersji 9.11.7, dziś zrobiłem update do 9.11.28 i bez efektów. Telefon MI9t pro, generalnie przed xiaomi.eu korzystałem z globala i wydawał się o wiele szybszy i bardziej responsywny, lepiej działała również bateria według mnie. Dziwię się, bo zawsze byłem zwolennikiem xiaomi.eu, ale naprawdę różnica jest odczuwalna.. w dodatku teraz ten czytnik, co radzicie? Wipe i wszystko od początku? A może wracał ktoś z xiaomi.eu do globala?
Wipe data i format data. Coś u Ciebie poszło nie tak, bo u mnie na aktualnej wersji wszystko działa jak powinno.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie... przestał działać mi czytnik linii papilarnych, byłem na wersji 9.11.7, dziś zrobiłem update do 9.11.28 i bez efektów. Telefon MI9t pro, generalnie przed xiaomi.eu korzystałem z globala i wydawał się o wiele szybszy i bardziej responsywny, lepiej działała również bateria według mnie. Dziwię się, bo zawsze byłem zwolennikiem xiaomi.eu, ale naprawdę różnica jest odczuwalna.. w dodatku teraz ten czytnik, co radzicie? Wipe i wszystko od początku? A może wracał ktoś z xiaomi.eu do globala?
U mnie to samo. Po wgraniu 9.11.28 brak odblokowania palcem. Co do globala mam podobne odczucia. Wersja EU którą wgrałem po odblokowaniu bootloadera, jeszcze na androidzie 9 też nieźle działała.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko okey,a sprobój jeszcze raz odświeżyć system tzn wgrać jeszcze raz tą samą wersję i potem dalvink cache wyczyść

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka


Z backupu przywróciłem 9.11.22. Też nie jest idealna ta wersja. Prawie po każdym odblokowaniu komunikat aby nie zakrywać głośnika. Jak poprzednio po raz kolejny wgrałem tą samą wersję telefon nie chciał się uruchomić i w kółko odpalał TWRP. Najchętniej wróciłbym do androida 9, ale nie bardzo wiem jak.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dodanie widoku odtwarzanej muzyki na pasku powiadomień znanego z „czystego” Androida (zamiast rozwiązań MIUI)

Czy ktoś wie jakie pliki albo co za to odpowiada ? Chciałbym taką funkcjonalność zaaplikować sobie do Globala ponieważ tylko tam działają mi płatności zbliżeniowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...