Skocz do zawartości

Miband 2 czarny ekran


banan4u66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Piszę ten temat ponieważ przeglądając różne wątki na tym i innych forach nie znalazłem odpowiedzi i rozwiązania mojego problemu z opaską.

Otóż jakiegoś czasu używałem Mibanda 2 , mam go od nowości i wszystko działało bardzo dobrze przez ponad rok użytkowania.  Problem zaczął się wtedy kiedy czytając wątek
https://miuipolska.pl/forum/topic/32865-mi-band-2-firmware-mod-pl-cz-sk-mifit/

 

postanowiłem zaktualizować sobie soft żeby mieć polskie znaki i inne bajery. Pobrałem odpowiedni soft (wersja mojego HW: v 0.1.3.2) zainstalowałem i przez kilka chwil cieszyłem się zmienionym softem, później ekran umarł.. Opaska nadal działała bez zmian czyli łączyła się z telefonem, z aplikacją Mi Fit, liczyła parametry, mierzyła tętno, ale niestety ekran nie reagował i był czarny. Próbowałem wgrywać starsze softy, nowsze, oryginalne, customy , rozładowywałem baterię do zera żeby zresetować, ale bez skutku.. W końcu dałem sobie spokój i opaska wylądowała na kilka miesięcy do szuflady. Kilka dni temu znowu sobie o niej przypomniałem i podłączyłem do ładowania. Po niedługim czasie na ładowarce ekran cudownie ożył, pokazała się ikona ładowania, ale niestety nie animowała się płynnie, zacinała się. Poza ikoną ładowania dało się przełączać między godziną i pulsometrem. Niestety radość nie trwała długo bo ekran ponownie zgasł i już się nie zaświecił. Znowu próbowałem instalacji różnych softów ale bez skutku. Czy ktoś może mi wyjaśnić jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...