Skocz do zawartości

Greenify Automatyczna Hibernacja


mtmwielgosz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Uzywam Greenify. Kilka wersji wczesniej wszystko działało ok ale od niedawna nie działa mi automatyczna hibernacja. Sytuacja przedstawiona na zdjęciach. Mi3 najnowsze MIUI Polska. Greenify ma uprawnienia root.

Jak żyć?a4049c554229c88ba5a6a034d850774a.jpg

2ee69decba4101acdcd90875ac50f513.jpg

Edytowane przez mtmwielgosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

podbije temat

Musisz włączyć uprawnienia administratora dla Greenify.
Ustawienia - > zabezpieczenia - > administratorzy urządzenia..


Mi2s powered by sMIUI

mam te opcje wlaczona, funkcje eksperymentalne tez, autostart hubernowanych aplikacji z poziomu panelu sterowania tez, a powiadomienia z hibernowanych aplikacji nie przychodza

w czym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w MIUI, problem w Greenify, problem w samej aplikacji. To są pewnie powody kłopotu z powiadomieniami.

Podejrzewam, że tutaj niestety MIUI jest złośliwe, w dużej mierze.

Jak dobrze pamiętam, na CM nie miałem aż takich problemów.

Mi2s powered by sMIUI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mat01

Panu, a sprawdziłeś może Greenify w uprawnieniach od strony aplikacji? Bo Root czasami to za mało - jak się wyświetli aplikację to się pokazuje, że jeszcze jakaś pierdoła, w rodzaju "pływające okienka" czy coś się pojawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mat01

Panu, a sprawdziłeś może Greenify w uprawnieniach od strony aplikacji? Bo Root czasami to za mało - jak się wyświetli aplikację to się pokazuje, że jeszcze jakaś pierdoła, w rodzaju "pływające okienka" czy coś się pojawia.

ale ze mam dac uprawnienia do czytania kontaktow, poalczen sms etc? do czego to potrzebne? greenify ma dostep do plwajacych okien i czytania ustawien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ze mam dac uprawnienia do czytania kontaktow, poalczen sms etc? do czego to potrzebne? greenify ma dostep do plwajacych okien i czytania ustawien

Na chwilę spróbuj i obadaj czym się to skończy. Na wszelki wypadek restartnij fona - mi np Prey nie chciał bez restartu działać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greenify tego nie wymaga. Prawie w ogóle nie potrzebuje uprawnień. Z resztą ja większość dziwnych pozwoleń(kontakty, SMS, galeria) blokuje.

Greenify działa w kratkę, bo MIUI tak na tą apke wpływa. Tzn, programisci od Greenify powinni ją dobrze zoptymalizować pod MIUI. A o tym chyba zapomnieli. Powtórzę co kiedyś pisałem, na CM nie miałem w ogóle problemów z Greenify.

Na v6 mi też automat działa / nie działa (choć chyba z przewagą na 'działa' ) :-P

Mi2s powered by sMIUI

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że coś jest nie tak z tymi opcjami xposed właśnie. Jak się wchodzi w ustawienia greenify to niby to co zaznaczyłem jest zaznaczone ale te opcje xposed są przez sekundę jakąś szare, tak jakby były nieaktywne. Może miui w jakiś sposób z xposed się gryzie, a nie z greenify?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ja od zawsze używam Xposed i nie zauważyłem żadnych problemów. Przynajmniej jeśli chodzi o wydania stabilne Xposed. A swego czasu od cholery modułów używałem, każdy dobrze działał.

Mi2s powered by sMIUI

Edytowane przez kulig007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co greenify czytanie wiadomości połączeń rejestrów etc? W sklepie play aplikacja nawet nie ma tych wymagań napisanych chyba.

A cholera go wi! :???:

 

Marvinka sugeruje jedynie zrobienie próby trwającej nie więcej niż minutę, celem obadania co i jak. Bo ostatecznie może być i tak, że Greenify ma wewnętrzny błąd, że sypie błędnym komunikatem w odpowiedzi na blokadę uprawnień, z których w ogóle nie korzysta. Zdarza się. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz dać link do tego xposed, którego używasz?

nie mam linku, bo mam tylko plik instalacyjny w telefonie... Ale wejdź sobie na oficjalne repo Xposed. Pierwsza strona w Google. Ściągnij wersje 2.6.1 - stabilna. Ja tej zawsze używam.

Mi2s powered by sMIUI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Ja ostatnio tez testowalem Greenify na moim Redmi Note 2 - ale bylo na tyle nie stabilne ze sobie po prostu odpuscilem, poza tym wydaje mi sie ze MIUI 7 - robi to samo co greenify... nie macie podobnego wrazenia ? Poza tym Xposed juz nie dziala na MIUI v7.

jak nie dziala xposed jak dziala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja ostatnio tez testowalem Greenify na moim Redmi Note 2 - ale bylo na tyle nie stabilne ze sobie po prostu odpuscilem, poza tym wydaje mi sie ze MIUI 7 - robi to samo co greenify... nie macie podobnego wrazenia ?

To nie wrażenie, to fakt :)

Dawno odszedłem od Greenify na MIUI. Systemowy odpowiednik tej funkcji spisuje się równie skutecznie i bardziej bezproblemowo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...