Skocz do zawartości

Mi Note 10 / Mi CC9 Pro – Official Stable ROM


pkonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Mi Not 10 przy EEA Stable ROM, po zmianie regionu na Indie, otrzymałem wczoraj Miui 12. Najważniejsze spotrzeżenia dla mnie. Znów można nagrywać rozmowy-super.

Brak tych super animacji.

Niestety nie zmieniło się nic w kwestii funkcji projekcji, nie wiem na jakiej zasadzie ta funkcja powinna działać. Na android tv (Philips 7303)telefonu nie widzi, a sąsiada Samsunga widzi . Ba nawet rodzinny Mi Box z andr.9 widzi, ale nie może się połączyć, chociaż ma wbudowanego chromcasta. Jedynie z jakimś stary tv boxie przez apk Miracast się mogę połączyć i z laptomem (Windows 10) O co w tym chodzi? Ma ktoś jakieś pomysły?

 

Wysłane z mojego Mi Note 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.09.2020 o 16:51, filipiak79 napisał:

Mi Not 10 przy EEA Stable ROM, po zmianie regionu na Indie, otrzymałem wczoraj Miui 12. Najważniejsze spotrzeżenia dla mnie. Znów można nagrywać rozmowy-super.

Brak tych super animacji.

Bez zmiany regionu wygrała mi się dziś 12? Super... Tylko co z tymi animacjami? Też ich nie mam ... tak samo nagrywania rozmów ...przecież ten telefon  to nie jakiś stary hebel za kilka stówek... :/ mam nadzieję że wejdą poprawki 

Edytowane przez mrosi
Edytujemy cytowaną zawartość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.09.2020 o 09:21, pawelt napisał:

@Anna8700 @filipiak79Nie rozumiem Was przecież super tapety na globalu można wgrać i co ciekawe działają super bardzo płynnie nawet w końcu zadziałało AoD. 

@Pawelt - mogę Ciebie prosić o taką instrukcję jak to wykonać ?  

Edytowane przez DAMIANO87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W końcu pojawił się rom dla indonezji MIUI 12 i jakby ktoś chciał nagrywania rozmów dialera sms od xiaomi polecam. Działają gpay netflix i ogólnie jest to co na globalu( eea) tylko w końcu mamy wybór czy korzystać z apek miui czy google. Ja wgrywałem rom fastboot przez miflash z blokowaniem . Pobierałem z tej strony:

https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/tucana/stable/V12.0.2.0.QFDIDXM/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MirekCz oczywiście tak jak @zoltan78 wyjaśnił. Powiem tak więcej napisałem w temacie ogólnym ale warto. Troszkę dłużej trwało wgrywanie miflash niz zwykle ale poszło. Pamiętać trzeba o paru zasadach przy wgrywaniu miflash przy rozpakowywaniu romu warto ustawić antywirusa w tryb pasywny albo wyłączyć na czas wgrywania. Pamiętać że rozpakowany room musi być w folderze na dysku wg zasady x:foldrer z room nie zaszkodzi też mieć miflash też wg tej zasady rozpakowany.  Ja wgrywałem tą wersją mi flash MiFlash2020-3-14-0. Oczywiście pamiętać aby zainstalować sterowniki i z tego miflash jak też z miunlock. Jak się wszystkie sterowniki zainstalują przełączyć do fastboot i też poczekać na zainstalowanie sterowników. Nie przejmować się jak windows będzie krzyczał, że nie są podpisane bo i tak są potrzebne, lepiej zrobić więcej niż mniej. Wiem że adrenalina skacze, że prąd wyłączą albo coś w tym stylu, ale jak fastboot się włącza to zawsze jest możliwość, że się uda ponowić procedurę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.11.2020 o 18:44, pkonrad napisał:

Mogę zainstalować na wersję qfdEUxm

Edytowane przez magg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...