Skocz do zawartości

Samoczynna zmiana motywu (miui 11)


McSqueezy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zainstalowałem miui 11 na xiaomi redmi note 5a prime. Zmianie uległ motyw, który w moim odczuciu jest za duży. Z racji że moja siostra również ma ten sam telefon, zainstalowała update i uważa tak samo, więc zmieniła motyw na "bez limitu" (limitless). Chciałem tak zrobić, ale  nie było go w Motywach. Zmieniłem region telefonu na inny, żeby mieć dostęp do apki z motywami, nie zadziałało. Pobrałem apke MIUI Theme Editor, żeby zedytowac owy motyw, zapisałem go pod inną nazwą i po wejściu w motywy w ustawieniach były 3: Klasyczny, Bez limitu (nie wiem skąd sie tu wziął, byc moze byl ukryty ale apka go widziała) i Limitless2 (tak nazwałem zedytowany styl). Nie mogłem ustawić motywu Bez limitu przez rzekomy "błąd sieci" (internet u mnie jest w porządku), a z kolei Limitless2 działa i korzystałem z niego jakiś czas. Zmieniłem tapete itd. Ale po jakimś czasie motyw zmienił się na Klasyczny (z miui 11). Zmieniałem tak juz kilka razy motyw, ale ciagle powracał do pierwotnego. Da się coś z tym zrobić? 

Screenshot_2019-11-26-12-31-58-375_com.android.thememanager.jpg

Screenshot_2019-11-26-12-32-05-318_com.android.thememanager.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...