Skocz do zawartości

problem z dotykiem po aktualizacji


rafek_la

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Po ostatniej aktualizacji na miui 11 ( V11.0.5.0.PEJMIXM ) nie działa poprawnie dotyk, szczególnie w aplikacji kontakty, tj, po wejściu w wybrany kontakt, muszę kilkakrotnie trafić, nacisnąć w strzałkę żeby powrócić do poprzedniego menu, lub jak klikam w ikonkę nowej wiadomości w danym kontakcie. Nigdzie indziej tego nie zauważyłem. Klawisz systemowy powrotu działa normalnie. Spotkał się ktoś z czymś podobnym?

P.S.

Jeśli chodzi o samo miui 11 to moim zdaniem, chodzi płynnie i ogólne wrażenie bardzo dobre.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Po ostatniej aktualizacji na miui 11 ( V11.0.5.0.PEJMIXM ) nie działa poprawnie dotyk, szczególnie w aplikacji kontakty, tj, po wejściu w wybrany kontakt, muszę kilkakrotnie trafić, nacisnąć w strzałkę żeby powrócić do poprzedniego menu, lub jak klikam w ikonkę nowej wiadomości w danym kontakcie. Nigdzie indziej tego nie zauważyłem. Klawisz systemowy powrotu działa normalnie. Spotkał się ktoś z czymś podobnym?
P.S.
Jeśli chodzi o samo miui 11 to moim zdaniem, chodzi płynnie i ogólne wrażenie bardzo dobre.
Spróbuj zrobić po tej aktualizacji reset do ustawień fabrycznych. Powinno pomóc. Ale przedtem zrób sobie backup danych. Bo stracisz wszystkie aplikacje i dane.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też po update do MIUI 11 dotyk działa gorzej. Może nie jest tak źle jak u kolegi @rafek_la ale działa on zauważalnie gorzej niż na MIUI 10. Od razu napiszę, że format nic nie daje. Trzeba czekać na kolejną aktualizację i mieć nadzieję, że coś poprawią w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...