Skocz do zawartości

Apka Amazfit po polsku i powiadomienia o dzwoniącej osobie


maslokm

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Mam od kilku dni BIPa. Korzystam z apki Amazfit ze względu na działający eksport do Stravy. Gdy mam w telefonie ustawiony polski język, to w ustawieniach powiadomień o dzwonieniu nie ma opcji pozwalającej wyświetlenie nazwy kontaktu. Gdy w telefonie zmienię język na angielski i wgra mi się angielski język do opaski, to taka opcja się pojawia i działa.

Da się zmusić do działania Amazfit z polskim językiem do wyświetlania dzwoniącej osoby?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/26/2019 at 2:44 PM, Shadow2k3 said:

Ja korzystam z amazfit plus Amazfit tools i jest w pl, ale za to nie mogę połączyć zegarka że straviąemoji24.png niby łączy ale jak wyjdę wstecz i z powrotem to nie ma połączenia. I tak w kółko.

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka
 

Jak to działa? Opaskę masz sparowaną z Amazfit, a dodatkowe rzeczy typu informację o dzwoniącym konfigurujesz w Amazfit Tools? Sam eksport aktywności z Amazfit do Straby jak rozumiem działa Ci poprawnie? Problem masz tylko z dodaniem BIPa bezpośrednio w Stravie? Sam trening odpalasz bezpośrednio przez Stravę, a nie w Amazfit? Dużo pytań :-)

Edytowane przez maslokm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam nam Amazfit Bip i Amazfit Bip Lite i UWAGA! Na Lite pokazuje kto dzwoni, na zwykłym Bip nie. Dodam, że oba pracują pod takim takim samym Smartfonem z takimi samymi ustawieniami. Ot tak kupuję nam takie same gadżety

Ma ktoś pomysł, dlaczego? Oba Amazfity z polskiej dystrybucji i polskim językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jak to działa? Opaskę masz sparowaną z Amazfit, a dodatkowe rzeczy typu informację o dzwoniącym konfigurujesz w Amazfit Tools? Sam eksport aktywności z Amazfit do Straby jak rozumiem działa Ci poprawnie? Problem masz tylko z dodaniem BIPa bezpośrednio w Stravie? Sam trening odpalasz bezpośrednio przez Stravę, a nie w Amazfit? Dużo pytań default_icon_e_smile.gif

Wyszła aktualizacja amazfit i już jest ok że strava, w amazfit mam powiadomienia wyłączone a reszta zajmuje się amazfit tools. Muszą działać dwie aplikacje w tle. Trening odpalam na samym zegarku po zakończeniu jest eksport do strava.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...