Skocz do zawartości

Xiaomi Amazfit GTS - temat zbiorczy


xLukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem twoje tłumaczenie na GH :) prawie takie samo co w BIP :) Ale i tak OK. Nikt inny nie chciał.

Mi to nie przeszkadza - te kwiatki w tłumaczeniu :P 

// dla innych... chyba od nowego firemeware można błędy zgłaszać na stronie huami - będzie najszybciej aby zmiany robili.

Dzięki jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@S3V3N jest to Twoje tłumaczenie we firmware które zapodałeś czy zapodałeś już firmware z przecieku?

Tym bardziej ze zgłaszane poprawki wskazują na to iż to tłumaczenie od Huami.

Nie żebym wątpił w Twoje umiejętności, ale też mogę rzucić linkiem.

https://t.me/huamifw/262

Edytowane przez Lector
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, marekc napisał:

Widziałem twoje tłumaczenie na GH :) prawie takie samo co w BIP :) Ale i tak OK. Nikt inny nie chciał.

Mi to nie przeszkadza - te kwiatki w tłumaczeniu :P 

// dla innych... chyba od nowego firemeware można błędy zgłaszać na stronie huami - będzie najszybciej aby zmiany robili.

Dzięki jeszcze raz.

Możesz proszę podać link do forum/strony GH? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kasia19 zapewne trzeba by przeprowadzić zmianę tak jak było w Bip.

Poszukaj na stronie z linka

ZMIANA CHIŃSKIEJ WERSJI ZEGARKA W WERSJĘ MIĘDZYNARODOWĄ

Może za jakiś czas to ogarną dla GTS.

Chyba ze różnią się hardwarem przez NFC i musi być dedykowany firmware, tak jak w przypadku Mi Band 4 z NFC.

Edytowane przez Lector
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Dzięki @S3V3N za tłumaczenie!

Pytanie do wszystkich:

Po wgraniu wersji 0.0.8.33 za pomocą notify, po wejściu do aplikacji amazfit automatycznie odpala mi się aktualizacja, która wraca do wersji .29

Czy jest na to jakiś sposób? Korzystać jedynie z apk notify? 

 

Z góry dziękuję za pomoc ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że po wrzuceniu spolszczenia na GTSa , zegarek po każdorazowym sparowaniu się z telefonem usilnie wraca do poprzedniej wersji softu bez j. polskiego. Walczę z tym cały dzień i za nic nie potrafię zablokować pobierania poprzedniej wersji softu default_icon_mad.gif

Musisz/cie zmodyfikowaną wersję Amazfit posiadać, która blokuje OTA. eae854f4732182894545527dc159e6b4.jpg Znajdziecie ją tu : https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=304140

 

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał najnowszych wersji firmware to może je znaleźć tutaj - https://t.me/huamifw

Najnowsze wersje pochodzą z 9 stycznia:

vers. 0.0.8.33 firmware for the device Amazfit GTS global (kestrelw) version - ➡️ font #12.  ⬅️ .
vers. 0.0.8.34 firmware for the device Amazfit GTS china (kestrel) version - ➡️ font #11.  ⬅️ .
 
ktoś się orientuje w jaki sposób można wgrać ten firmware będąc użytkownikiem IOS?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Ja się narazie rozczarowałem smartwatchem amazfit gts. Kupiłem go w połowie grudnia zeszłego roku przez allegro w sklepie pc projekt. Działa przez około 3 tygodnie, obchodziłem się z nim jak z jajkiem, nawet aod rzadko włączałem, nie mówiąc o jakimś uderzeniu czy zachlapaniu przypadkowym i nagle w ostatnią środę zawibrował i chyba ekran amoled się wylał. Tzn zgasł, a potem każda próba interakcji z z nim (wciśnięcie przycisku, podniesienie nadgarstka, rozparowanie, reset fabryczny watcha) kończyły się ukazaniem się jasniejącej poświaty na tarczy zegarka tudzież wyświetleniem obrazu jak ze starych telewizorów, gdy szukałeś kanału i znajdowałeś tylko szumy (starsi będą kojarzyć).

Pojechał właśnie pocztą do sklepu pc projekt, stamtąd podobno pójdzie do serwisu dystrybutora i pewnie na najbliższe dwa tygodnie jest z głowy. Gdy wróci, być może wymienią na nowy, to chyba wystawię go na sprzedaż. Okropnie mnie zniechęcił. Choć to chyba taki pechowy traf, bo nigdzie w sieci nie natknąłem się na podobny przypadek. Z drugiej strony jest  to dość nowa rzecz, więc kto wie co będzie za jakiś czas... Dodam tylko, że nie modyfikowałem w nim firmware ani nic takiego, tylko polskie znaki uzyskałem metodą przełączenia na chwilę na inny język telefonu i z powrotem...

Ktoś miał podobny przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieczu79 chyba miałeś po prostu wadliwy egzemplarz, ja na necie czytałem tylko same dobre opinie, a swojego GTS-a też posiadam od grudnia.
Na razie wszystko działa jak trzeba (odpukać) :)
Dla mnie wygrywa ten zegarek głownie tym, że bateria trzyma długo, jak na moje potrzeby, bo prawie 30 dni na 1 ładowaniu :)

Jeżeli chcecie mieć fajny i dosyć duży wybór tarcz PL to wystarczy zainstalować z Google Play poniższą aplikacje:
Amazfit GTS Watchfaces

Gość co jakiś czas dodaje nowe tarcze także wersje PL.

Edytowane przez kotw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sewen jak jest szansa na haslo do : https://androidfilehost.com/?fid=4349826312261707528 ?

czy naniesione som już poprawki polskie? Widzialem skriny z 2.0 fajne to nowe ikonki. :p

22 godziny temu, kibicpl napisał:

Właśnie dostałem aktualizację do wersji v.0.0.8.37. Języka polskiego brak :?

jest już beta 0.0.8.41 :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kotw napisał:

Też chętnie sprawdzę co nowego jest w wersji  AmazFit_GTS_PL_Custom_FW_by_S3V3N_2.1_7NCF.zip :)
Ale hasła nie odgadłem :(

Przy próbie aktualizacji  pokazuje mi się komunikat "niepoprawny plik oprogramowania":(

Czyżby trzeba było wcześniej odinstalować zmodyfikowanego Amazfita który blokuje aktualizacje? :idea:

Edytowane przez berzelot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie!

Trochę to trwało, ale po wysłaniu do serwisu mojego popsutego GTSa (szczegóły kilka postów powyżej), wymieniono mi w końcu na nowy i dziś go odebrałem. Teraz nie wiem czy używać, czy sprzedawać, co radzicie? Jak tam Wasze egzemplarze, czy to jest w ogóle awaryjny smartwatch, czy tylko ja tak miałem pecha? Czy może sprzedać i kupić np. amazfit GTR 47mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.01.2020 o 16:23, Mieczu79 napisał:

Witam wszystkich ponownie!

Trochę to trwało, ale po wysłaniu do serwisu mojego popsutego GTSa (szczegóły kilka postów powyżej), wymieniono mi w końcu na nowy i dziś go odebrałem. Teraz nie wiem czy używać, czy sprzedawać, co radzicie? Jak tam Wasze egzemplarze, czy to jest w ogóle awaryjny smartwatch, czy tylko ja tak miałem pecha? Czy może sprzedać i kupić np. amazfit GTR 47mm?

Tylko Ty miałeś takiego pecha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...