Jump to content

Albumy i brak ich wyświetlania po podłączeniu do komputera

Recommended Posts

Witam,

Aby ułatwić sobie pracę każde zdjęcia, które zrobię, zaznaczam i wrzucam do nowo utworzonych albumów - lubię porządek. Teraz chciałbym te albumy ze zdjęciami przenieść na komputer. Niestety po podłączeniu do komputera w folderze DCIM/Camer nie wyświetlają mi się żadne albumy, jak i zdjęcia. Zdjęcia dostępne są w folderze ".thumbnails". Dlaczego telefon nie tworzy folderów w albumie "Camera" tak, aby można było je w łaty sposób przenieść? Zalogowałem się do chmury i co prawda tam widoczne są albumy, ale niestety nie można pobrać całego albumy... Trzeba wejść w konkretny album, zaznaczyć zdjęcia, które chce się pobrać i zapisywać je OSOBNO na dysku. Jeśli ktoś ma dużo zdjęć, tak jak ja, wówczas życzę mu powodzenia... Ktoś ma na to jakiś sposób?

• Like 1
9 minut temu, Brylant_88_ napisał:

Ktoś ma na to jakiś sposób?

Używaj eksploratora plików i twórz katalogi. Będziesz miał tam gdzie chcesz. Album to nie katalog. Galeria tylko przypisuje zdjęcie da danego albumu nie musi zmieniać lokalizacji pliku.

• 10 months later...

Niestety po podłączeniu do komputera w folderze DCIM/Camer nie wyświetlają mi się żadne albumy, jak i zdjęcia.....

......Ktoś ma na to jakiś sposób?

Jestem wręcz przekonany, że Albumy są widoczne, bo sam szukałem kiedyś swoich (też lubię porządek w zdjęciach). Ich lokalizacja to nie DCIM, bo tam są widoczne wszystkie bez podziału na albumy. Na pewno są w innym katalogu. Nie mogę teraz sprawdzić w którym, bo nie mam przy sobie komputera, ale dam znać jak nie znajdziesz do jutra.

Wysłane z mojego MI10 Lite 5G