Skocz do zawartości

Albumy i brak ich wyświetlania po podłączeniu do komputera


Brylant_88_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Aby ułatwić sobie pracę każde zdjęcia, które zrobię, zaznaczam i wrzucam do nowo utworzonych albumów - lubię porządek. Teraz chciałbym te albumy ze zdjęciami przenieść na komputer. Niestety po podłączeniu do komputera w folderze DCIM/Camer nie wyświetlają mi się żadne albumy, jak i zdjęcia. Zdjęcia dostępne są w folderze ".thumbnails". Dlaczego telefon nie tworzy folderów w albumie "Camera" tak, aby można było je w łaty sposób przenieść? Zalogowałem się do chmury i co prawda tam widoczne są albumy, ale niestety nie można pobrać całego albumy... Trzeba wejść w konkretny album, zaznaczyć zdjęcia, które chce się pobrać i zapisywać je OSOBNO na dysku. Jeśli ktoś ma dużo zdjęć, tak jak ja, wówczas życzę mu powodzenia... Ktoś ma na to jakiś sposób?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...



Niestety po podłączeniu do komputera w folderze DCIM/Camer nie wyświetlają mi się żadne albumy, jak i zdjęcia.....

......Ktoś ma na to jakiś sposób?


Jestem wręcz przekonany, że Albumy są widoczne, bo sam szukałem kiedyś swoich (też lubię porządek w zdjęciach). Ich lokalizacja to nie DCIM, bo tam są widoczne wszystkie bez podziału na albumy. Na pewno są w innym katalogu. Nie mogę teraz sprawdzić w którym, bo nie mam przy sobie komputera, ale dam znać jak nie znajdziesz do jutra.

Wysłane z mojego MI10 Lite 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...