tas

Ryż 2 Z 2Gb Ram I 16Gb Rom

Recommended Posts

Na Miui.com byla informacja. Wysylka telefonow byla 18-19 luty ale nie wiadomo czy byla to wersja z europejskim lte.

Da się już gdzieś kupić wersję z 2GB ramu, bez preorderu jak na Ibuygou (po 240$!? ;o)?

Z tego co patrzyłem to jeszcze nie. Trzeba poczekać.

Chyba Ryż 2 z 1gb pamięci faktycznie nie jest udanym telefonem, skoro na aliexpress wysprzedają go po takich cenach (taniej niż Ryż1 miesiąc po premierze).

Pozostaje poczekać troszkę, skoro są już preordery to lada tydzień powinien się pojawić na serwisach.

da sie, US$ 183.99 Xiaomi Redmi 2S/Hongmi 2S 4G LTE Smart Phone with MIUI V6 OS Snapdragon Qualcomm Quad Core 1.3GHz 4.7 Inch 1280*720 pixels IPS Screen GPS 8.0MP Back Camera 2GB 16GB

Wg oficjalnej informacji w sklepie Xiaomi Redmi 2 z 2GB ram nie obsługuje WCDMA 900 oraz polskiego LTE.

Dlaczego nie obsługuje polskiego LTE? Jestem laikiem, ale w Polsce chyba jest FDD na B3?

W Polsce operatorzy mają 3G po 2100MHz, 900 to tylko Aero2, które prawdopodobnie skończy się w tym roku (problemy prawne i chęć wycofania się ze względu na słabe zarobki). 

W Polsce operatorzy mają 3G po 2100MHz, 900 to tylko Aero2, które prawdopodobnie skończy się w tym roku (problemy prawne i chęć wycofania się ze względu na słabe zarobki).

Używałem karty play jako punktu dostępowego przez modem do laptopa i działało tylko na 900,bo nic innego zasięgu tam nie miało

Ludzie. Redmi 2 jest w trzech opcjach. Docelowo wersja z 2gb ramu ma byc we wszystkich. Trzeba tylko poczekac.

Mnie z xiaomiforsale powiedzieli, że wersja 2GB będzie prawdopodobnie około 10E droższa niż 1GB więc tragedii nie będzie - podobno II połowa marca mają go mieć... ;)

• Like 1

Nas interesuje Redmi2 z 2GB RAM wersja FDD/WCDMA. Jest to model przeznaczony m.in. dla sieci China Unicom. Ta wersja nie jest jeszcze dostepna wiec niemozliwe jest aby ja gdziekolwiek kupic (ew. preorder). Ma byc dostepna lada chwila, z nieznanych przyczyn Xiaomi opoznilo wypuszczenie tejze wersji, w przeciwienstwie do pozostalych, ktore w naszych warunkach na 3G i 4G sa bezuzyteczne.

Tylko, że to żadna nowość, Acid już dawno powiedział, że redmi2 2gb miało być tylko na chiny.

Jeśli tylko mają wypuścić wersje Redmi 2 2GB z obsługą to warto poczekać ale jeśli miało by jej w ogóle nie być to chyba nie ma co się zastanawiać (przynajmniej w moim przypadku) tylko brać tą bez 900MHz :)

Edited by jordan87

@jordan, nie musisz mi tłumaczyć jak używać aero ;)

Ręcznie wpisałem APN, transmisja danych wł/wył, roaming wł/wył, próbowałem różne konfiguracje i nic, nie ma opcji wpisania kapcia w przeglądarce, wyświetla brak połączenia i tyle. Na takim starym LG GT540 minuta i aero śmiga ;)

@Acid, to dość świeże info z forum aero2, btw. LTE 2600 MHz TDD jest dalej max 512/kb/s ale za to pingi są niższe niż po 3g xd

Edited by checkmate

czy może ktoś mi napisać która wersja jest odpowiednia na nasz rynek

LTE FDD B3 B7  ? 

czy 

LTE B1 B3 ? 

Mam na rekach Redmi 2 16gb, ale na pudelku napisane wersja TD LTE czyli 2014813, a juz w Mi Cloud podswietla sie jako 2014811 czyli FDD LTE, do tego w PLAY dziala zarowno LTE jak i 3g. Jak moge sprawdzic jakie czestotliwosci uzywa telefon w LTE i 3g?