Skocz do zawartości

Ryż 2 Z 2Gb Ram I 16Gb Rom


tas

Rekomendowane odpowiedzi

Zamawiałem telefonik od tego sprzedawcy i mogę potwierdzić, że to jest wersja 2014811 2GB, a z tego co czytałem to jeżeli 2014811 to ma WCDMA 900Mhz, bo inaczej nie wiem jak sprawdzić, ja w każdym razie żadnych problemów z dzwonieniem nie mam. Telefon jak najbardziej do polecenia

Edytowane przez mariusz5891
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie ma w pierwszej tabelce bo tam można chyba wprowadzić tylko jedną specyfikację ale za to niżej masz:

Storage: 1GB RAM + 8GB ROM  or

  Front Camera: 2.0MP 2GB RAM +16GB ROM Storage Extend: Yes   Rear Camera: 8.0MP   Battery: 2200mAh Battery   SIM Card: Dual SIM,dual standby   Features: WIFI, Bluetooth 4.0, GPS,Gravity sensor, Gyro,Quick charge,etc...  

Network:     2G: GSM 900/1800MHz

                   3G: WCDMA 900/1900/2100MHz

4G: FDD LTE 1800/2100MHz

 

Co nie zmienia faktu że nikt tutaj nie będzie wróżył bo co by nie było w opisie to przez pomyłkę mogą ci wysłać zupełnie coś innego.

Jedyne i najpewniejsze potwierdzenie uzyskasz od sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich od 2 dni jestem posiadaczem redmi 2 z 2gb pamięci z obsługą wcdma 900. Jednak mam mały problem, mianowicie posiadam kartę z Play i co jakiś czas po odblokowaniu telefonu woła mnie o podanie kodu PIN, tak jakby się resetował co jakiś czas samoczynnie. Posiadam wgrany najnowszy miui polska. Czy ktoś może spotkał się z takim problemem ?? Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy jest to po prostu problem natury programowej czy sprzętowej tego telefonu ??

Problem MIUI... W sumie od kwietnia to się pojawia i do dziś tego nie ogarnęli ;-;na wersji 2014811 przynajmniej ten problem występuje... na 2014813 u kuzynki tego problemu nie ma... nie wiem ocb, ale jest to kwestia MIUI :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciała wiedzieć czy to tylko Play, bo chciałam przejść do nju, gdzie nie da się ściągnąć PINu z karty.

 

Mam Nju w modelu 2014811 2GB a w drugim slocie siedzi awaryjnie Aero.

Nie ma żadnych akcji z PINami. Wszystko działą jak należy. Jeśli chodzi o wgrany soft to jest wersja sprzed 2 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie czy ktoś sprawdzał czy WCDMA 900 działa? Czy nie jest to chwyt sprzedawców? Przyznam, że najlepiej działanie sprawdzić będąc pod stacją, na której wiemy, że jest tylko WCDMA900, przeważnie taka sytuacja ma miejsce w małych miejscowościach można to sprawdzić na stronie BTS Search. Pytam bo telefon wygląda na godny zainteresowania, ale brakuje mi WCDM 900.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie czy ktoś sprawdzał czy WCDMA 900 działa? Czy nie jest to chwyt sprzedawców? Przyznam, że najlepiej działanie sprawdzić będąc pod stacją, na której wiemy, że jest tylko WCDMA900, przeważnie taka sytuacja ma miejsce w małych miejscowościach można to sprawdzić na stronie BTS Search. Pytam bo telefon wygląda na godny zainteresowania, ale brakuje mi WCDM 900.

Są Redmi 2 2Gb z 900Hz... wersja 2014811...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a którą metodą?

Jeżeli telefon będzie oryginalny i będzie mieć system MIUI, a nie jakieś lewe przeróbki to metoda 1, jeżeli trafisz na jakąś przeróbkę i nie będziesz mieć tam aplikacji "Aktualizacje (w multi będzie pewnie jako "Update"), to metoda 2, a jeżeli wklepią Ci jakiś totalny badziew swój to wtedy metoda 3 :P Jeżeli zamówisz z jakiegoś pewnego źródła to zazwyczaj metoda 1 wystarcza :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli telefon będzie oryginalny i będzie mieć system MIUI, a nie jakieś lewe przeróbki to metoda 1, jeżeli trafisz na jakąś przeróbkę i nie będziesz mieć tam aplikacji "Aktualizacje (w multi będzie pewnie jako "Update"), to metoda 2, a jeżeli wklepią Ci jakiś totalny badziew swój to wtedy metoda 3 :P Jeżeli zamówisz z jakiegoś pewnego źródła to zazwyczaj metoda 1 wystarcza :P

a da się wybrać jakieś wczesniejsze wersje np v6 bo podobno z v7 są problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na tej wersji problem z mikrofonem nie występuje i z wywalaniem karty sim?

Nie wiem, nie sprawdzałem tak szczerze mówiąc jak z Sim bo wyłączyłem rządanie PINu w kwietniu gdy ten problem się pojawił i potem już go nie włączałem, a po wyłączeniu PINu przestało wywalać kartę :P. Z mikro żadnego problemu na żadnym z romów nie miałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...