Skocz do zawartości

Ryż 2 Z 2Gb Ram I 16Gb Rom


tas

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś koło południa pojawiły się żółte, zielone i różowe, ale żółte i zielone zniknęły w około 2h. Koło 17 jeszcze widziałem różowe.. Jak na Skype rozmawiałem z XFS, mówili, że dzisiejsza dostawa najpierw zaspokaja preorder,a kolejna spodziewana jest w przyszłym tygodniu...  Szkoda, że na XFS nie ma w akcesoriach oryginalnych paneli tylnych do Redmi2... 

 

BTW, czy ktoś korzystał z płatności GoPay? Myślałem, że uda mi się zapłacić przez PayPal, ale nieco się zdziwiłem, gdy przy płatności do wyboru nie było takiej możliwości..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś koło południa pojawiły się żółte, zielone i różowe, ale żółte i zielone zniknęły w około 2h. Koło 17 jeszcze widziałem różowe.. Jak na Skype rozmawiałem z XFS, mówili, że dzisiejsza dostawa najpierw zaspokaja preorder,a kolejna spodziewana jest w przyszłym tygodniu... Szkoda, że na XFS nie ma w akcesoriach oryginalnych paneli tylnych do Redmi2...

BTW, czy ktoś korzystał z płatności GoPay? Myślałem, że uda mi się zapłacić przez PayPal, ale nieco się zdziwiłem, gdy przy płatności do wyboru nie było takiej możliwości..

Płaciłem tak za pistony. Normalnie, kartą płatniczą, z potwierdzeniem kodem cvv czy jak mu tam. Żadnych problemów.

A wiesz może kiedy mniej więcej bedziecie mieli czarne? I czy jest sens go "zaklepać" skoro jest tyle chętnych a może nie będziecie mieli tyle na stanie ;)

To po prostu kup taki kolor jaki chcesz i poczekaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaciłem tak za pistony. Normalnie, kartą płatniczą, z potwierdzeniem kodem cvv czy jak mu tam. Żadnych problemów.

To po prostu kup taki kolor jaki chcesz i poczekaj.

No ba, pewnie, że bym tak zrobił, ale jak na czarny bede miał czekać 2-3 tygodnie to już wole od ręki zamówić u chinczyka i wyjdzie na to samo albo i szybciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba, pewnie, że bym tak zrobił, ale jak na czarny bede miał czekać 2-3 tygodnie to już wole od ręki zamówić u chinczyka i wyjdzie na to samo albo i szybciej :)

Kolego, w czasie jak się zastanawiałeś czy są czy nie ma, czy kupić, czy czekać, ja kupiłem gdy produkt był niedostępny (przedwczoraj) i dzisiaj mam już status zamówienia completing, więc z tej wczorajszej dostawy przyjdzie. Kup, wybierz płatność przy odbiorze i wtedy dostaniesz bez ryzyka. Na FB pisali, że będzie w przyszłym tygodniu kolejna dostawa.

Edytowane przez mc_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

O czwartku jestem posiadaczem Xiaomi Redmi 2 - 2 GB RAM+16G ROM 

Mogę powiedzieć ze jestem zadowolony z niego poza tym ze bardzo słabo albo wcale nie łapie mi zasięgu Wi-Fi a w tym samym miejscu inne telefony normalnie łapią

Chińczyk pisał mi że maja 2 rodzaje tych telefonów WCDMA 900/1900/2100+ FDD LTE B1/B3 -  WCDMA 850/1900/2100 +FDD LTE B3/B7 

Ja dostałem ten 2 model i w ustawieniach mam ustawiony taki tym sieci TD-SCDMA, GSM/WCDMA and LTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, że jest bardzo uciążliwy brak wcdma 900 jeśli mieszkasz w mniejszej miejscowości lub na obrzeżach miast gdzie nie ma nadajników 2100 to będziesz miał tylko internet 2G. Chyba, że jakimś fuksem złapiesz 4G ale prawdopodobieństwo, że złapiesz 4G jak w okolicy nie będzie 2100 3G jest bardzo ale to bardzo niske. Najlepiej sprawdzić na mapce z nadajnikami jak to wygląda w twoim miejscu zamieszkania, ktoś wrzucał w tym temacie linka do takiej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam co prawda Redmi 2, ale mój Lenovo S650 też nie ma 900, mieszkam w Sieradzu, trochę podróżuje po środkowej Polsce. Net mam z Red Bull czyli Play. Poza domem z netu korzystam często, ale do drobnych spraw, nawigacja Google, poczta, tapatalk, bardzo rzadko brakuje 3G, ale do takich drobnych spraw sporadycznie korzystam z 2G, dlatego mnie brak 900 nie przeszkadza.

S650_Android_L

Edytowane przez Gawronnek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedz! Moim operatorem jest Play, na ich mapie zasięgu w większości miejsc w których przebywam lub jestem przejazdem jest 4G.

Analizując, chyba bardziej irytujące jest lagowanie systemu z powodu małego Ramu niż czasami wolny internet w "dziurach" na mapie (tym bardziej tak jak napisał Gawronnek, można pobrać pocztę i korzystać z nawigacji) ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tygodniu uzywania 2014813 moge powiedziec, ze w wawe/bialolece/legionowie nie odczuwam braku 900, odbylem tez podroz do lodzi i w trasie nie zauwazylem drastycznej roznicy w jakosci laczenia porownujac do Iphone 4, same shit, czasami jest 3g, czasami 2g, blizej miast wlacza sie LTE. odpuscilem sobie temat czestotliwosci, teraz tylko obserwuje jak bateria sie zachowuje... na razie w miare aktywnego uzywania na 5.4.10 starcza mi na 1-1,5 doby. telefon przyjechal z ktoras stabilna wersja opragramowania 16...cos tam, no i wrazenie bylo ze trzyma lepiej, pozyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia bardzo dobre. Zdziwiłem się że ta wersja z 2GB ram w antutu osiąga tylko 21tyś pkt co było chyba wynikiem również dla 1GB wersji ale działanie systemu pod wglądem szybkości porównując Mi2S podobne :)

Zamówiłem pierwszego dnia jak tylko pojawił się na stronie XiaomiForSale (26 marca, wtedy jeszcze nie dostępny) i dostałem w pierwszej wysłanej partii.

Wysyłka sklepu nastąpiła w piątek.

Edytowane przez jordan87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale znowu piszesz bzdury.

900 i 2100 WCDMA występują zarówno na tych samych nadajnikach jak i na zupełnie odrębnych. http://beta.btsearch.pl/?dataSource=locations&network=&standards=&bands=&center=51.071486%2C17.046185&zoom=15

A co ma telefonia WCDMA do wszystkiego? Telefonia się w najgorszym przypadku i tak przełączy na GSM (według mnie nawet lepiej podczas rozmowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jestes w zasiegu 900 ktorego tel nie ma to automatycznie nie jestes w zasiegu 2100. Wiec roznue z tym jest. Tonsamo tyczy sie wcdma tlefonii.

Według ciebie tam gdzie jest 900MHz tam na pewno nie ma 2100, przynajmniej tak napisałeś.

Link sam w sobie jest dowodem http://beta.btsearch.pl/?dataSource=locations&network=&standards=umts&bands=2100&center=52.389078%2C16.130264&zoom=13

A widze ze juz nie pierwszy raz to co napisałeś jest bzdurą.

Dzięki i koniec z mojej strony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kicha. Akurat w rejonach, w których zwykle się poruszam, zdecydowana większość nadajników, to jak na złość właśnie 900MHz....

Sprawa wydaje się więc oczywista. Pytanie tylko, czy nie będzie telefon na tyle zamulał, że żona będzie chciała wrócić do LG......

Ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jaki kolor jest łatwiej dostępny? Czarny czy biały?  I czy ktoś się orientuje jak długo będę czekać na przesyłkę jeżeli teraz zamówię? (Nie wiem jak długa jest kolejka po pre-ordery, a zależy mi na czasie) 

 

Z góry dziękuje za info

Edytowane przez mateq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale.tego Ci nikt dokladnie nie powie, nawet na xfs. Powiedza Ci ze beda w poniedzailek a moze sie okazac ze jednak przyjda w piatek.

Zamówiłem tydzień temu kiedy status był niedostępny, odpisali mi, że będzie dostawa w poniedziałek (20.04) i dzisiaj mam status  "COMPLETING (order is currently in preparation)"

Edytowane przez miuii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dokładnie tak samo jak u kolegi powyżej.
A teraz na XFS dostepny jest kolor zielony i żółty.

Nie wiem czy do telefonu będzie dostarczona instrukcja w języku ang/pol, więc może ktoś napisać, czy taką baterię z Redmi 2 2Gb będzie trzeba jakoś formatować?

Edytowane przez Danyś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dokładnie tak samo jak u kolegi powyżej.

A teraz na XFS dostepny jest kolor zielony i żółty.

Nie wiem czy do telefonu będzie dostarczona instrukcja w języku ang/pol, więc może ktoś napisać, czy taką baterię z Redmi 2 2Gb będzie trzeba jakoś formatować?

"Formatowanie" baterii wyszło z "mody" już dawno temu :) Takie zabiegi są teraz zbędne :) dostajesz telefon, wsadzasz karte Sim, odpalasz i cieszysz się nowym telefonem :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...