Skocz do zawartości

Ryż 2 Z 2Gb Ram I 16Gb Rom


tas

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Jestem w Chinach, właśnie kupiłem redmi 2 pro na aukcji i dopiero potem pomyślałem, czy będzie działać w pl...

tel obsługuje:

2g:gsm
3g:td-scdma
4g:tdd-lte
 

wiecie, czy będzie działać 3g/4g w play?

Dzięki :)

Hej

Jestem w Chinach, właśnie kupiłem redmi 2 pro na aukcji i dopiero potem pomyślałem, czy będzie działać w pl...

tel obsługuje:

2g:gsm
3g:td-scdma
4g:tdd-lte
 

wiecie, czy będzie działać 3g/4g w play?

Dzięki :)

Capture.PNG

Edytowane przez Melgan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Melgan napisał:

Hej

Jestem w Chinach, właśnie kupiłem redmi 2 pro na aukcji i dopiero potem pomyślałem, czy będzie działać w pl...

tel obsługuje:

2g:gsm
3g:td-scdma
4g:tdd-lte
 

wiecie, czy będzie działać 3g/4g w play?

Dzięki :)

Capture.PNG

Nie, nie będzie... brak obsługi FDD-LTE, działać będzie TYLKO 2G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w takim razie mogę instalować jakikolwiek software z MiuiPolska? jest wzmianka:

  • Nie wspieramy na MIUIPolska modeli telefonów TD-SCDMA z wyjątkiem wariantów TD-LTE dla nowych Xiaomi, które mają też możliwość łączności z polskimi sieciami.

Telefon obsługuje TD-LTE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Melgan napisał:

A czy w takim razie mogę instalować jakikolwiek software z MiuiPolska? jest wzmianka:

  • Nie wspieramy na MIUIPolska modeli telefonów TD-SCDMA z wyjątkiem wariantów TD-LTE dla nowych Xiaomi, które mają też możliwość łączności z polskimi sieciami.

Telefon obsługuje TD-LTE...

ale nie obsługuje polskich sieci. Ten wpis dotyczy bardziej Redmi Note 2, który jest w wersji FDD i TD, gdzie obie te wersje działają w PL. Przy Redmi 2 masz numery urządzeń i po nich instalujesz aktualizację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5.04.2015 at 3:13 AM, Gregory said:

Mam na rekach Redmi 2 16gb, ale na pudelku napisane wersja TD LTE czyli 2014813, a juz w Mi Cloud podswietla sie jako 2014811 czyli FDD LTE, do tego w PLAY dziala zarowno LTE jak i 3g. Jak moge sprawdzic jakie czestotliwosci uzywa telefon w LTE i 3g? 

Czytam od początku, ktoś podobno ma tą samą wersję i działa... i jak teraz sprawdzić gdzie i co i jka może działać? dodam że mam pod baterią mam wersję: 2014816 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Melgan napisał:

Czytam od początku, ktoś podobno ma tą samą wersję i działa... i jak teraz sprawdzić gdzie i co i jka może działać? dodam że mam pod baterią mam wersję: 2014816 ...

Wersja 2014816 jest wersją na Chiny, nie Polskę. Na Polskę (ogólnie EU) masz 2014811 oraz 2014813, więc musisz szukać custom ROM lub siedzieć na sofcie producenta. Aplikacje google muszą działać, wystarczy zainstalować gapps'y, jak to zrobić, znajdziesz w internecie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej od wczoraj mam Xiaomi Redmi 2. Dostałem wersje  2014811 z odblokowanymi częstotliwościami. Jest TD-LTE i FDD-LTE, czyli wspiera umts900. Na początku telefon UMTS900 nie załapał. Potem wgrałem soft z forum i w końcu się udało. Telefon oryginalny, pod klapką i na pudełki wszystko się zgadza. Kupiony od PL pośrednika, swieża dostawa, produkcja z stycznia 2016. 

O dziwo, był zrootowany i wgrałem flashfly z google play, potem twrp, na końcu soft. I wszystko wyczyściłem, całą pamięć.

Edytowane przez marcin19883
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pytanie do userów RM2/2GB. Najnowsze MIUI, objaw jest taki że jak odtwarzacz muzyki coś tam gra i zablokujemy ekran to przy próbie odblokowania ekranu pojawia się właśnie odtwarzacz jako ekran blokady. Gest odblokowania w górę oczywiście odblokowuje ale chciałbym się tego pozbyć. Jeśli zatrzymam odtwarzanie muzyki to ekran blokady wygląda i zachowuje się jak powinien.

Tapnięte z MI4 W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zielonyBB napisał:

Pytanie do userów RM2/2GB. Najnowsze MIUI, objaw jest taki że jak odtwarzacz muzyki coś tam gra i zablokujemy ekran to przy próbie odblokowania ekranu pojawia się właśnie odtwarzacz jako ekran blokady. Gest odblokowania w górę oczywiście odblokowuje ale chciałbym się tego pozbyć. Jeśli zatrzymam odtwarzanie muzyki to ekran blokady wygląda i zachowuje się jak powinien.

Tapnięte z MI4 W

Ale... to jest normalne na każdym tel z MIUI, tak ma być... Jedyne co możesz zrobić to zmienić motyw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...