Skocz do zawartości

MIUI 9.11.21


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Na xiaomi redmi note 8 pro działa bezproblemowo?
Wieczorem odblokowuje bootloadera i nie wiem czy warto wgrac czy poczekać?

Nie wgrywaj. Niestety wgrywanie naszego, jak i innych, ROMow na begonię w chwili obecnej jest dość ryzykowne. Bardzo łatwo telefon może wpaść w bricka - choćby przez wgranie starej wersji Magiska (mniejszej niż 20.0) czy przez jakieś zle twrp. Niestety mtk z nieznanych nam powodów uwala się na amen jeśli coś się odwali złego, gdzie na Qualcommie od biedy da się odpalić TWRP czy fastboota i wgrać stocka MiFlashem. Nie będziemy wspierać tego modelu, bo to zbyt ryzykowne.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Dnia 25.11.2019 o 07:22, Orjon napisał:

- nowa funkcja - można teraz dowolnie dostosowywać skróty na ekranie blokady (po lewej stronie). Nie znajdziecie tego na Globalu gdyż to nasz mod.

Opcja ta jest też dostępna w module do xposed zwanym CustoMIUIzer, więc jakby ktoś bardzo chciał to mieć na Globalu to też może.

Fajnie, że dokładacie coś od siebie, jeszcze parę takich dodatków i może nie będę musiał instalować xposed, bo jest to właściwie jedyna rzecz, przez którą opóźniam aktualizacje po zmianie bazy Androida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja ta jest też dostępna w module do xposed zwanym CustoMIUIzer, więc jakby ktoś bardzo chciał to mieć na Globalu to też może.
Fajnie, że dokładacie coś od siebie, jeszcze parę takich dodatków i może nie będę musiał instalować xposed, bo jest to właściwie jedyna rzecz, przez którą opóźniam aktualizacje po zmianie bazy Androida.
A czemu opozniasz? Na każdego andka jest xposed

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...