Skocz do zawartości

MIUI 9.11.21


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
2 godziny temu, r0bertt napisał:

9.11.22 - po aktualizacji na Mi9 nieaktywna funkcja latarki na górnej belce... reszta póki co działa

Też tak miałem na 21 pomogło włączanie latarki z poziomu ekranu blokady, po tym latarka na górnej belce się "odblokowała".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie bardzo wiem o co chodzi że nie mamy linka , dlatego pytam bo na serwerach miui eu też widzę że nie ma linka 

Nie mamy linka = nie mamy linka do China. Nie mamy więc jak zbudowac. Jak będziemy mieć to zbudujemy.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde u mnie też z tą baterią są problemy... Usługi Google Play zabierają dość sporo energii a tak chyba nie powinno być. Spróbuję zainstalować tą najnowszą wersję z full wipe I sprawdzę czy coś się polepszy... Przy takim stanie baterii mam całą 1h15min sot...

2a7429e0c31d27a90d467809d0beb989.jpg

 

A będzie dostępna paczka na stronie? Czy tylko z aktualizatora miui?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zainstalowałem, ale jednak bez full wipe. Zainstalowałem najnowsze stery przez magisk i optimaalMod dostępny na telegramie Mi9. Poki co wydaje się dużo lepiej, jeśli chodzi i działanie jest okej. Zobaczymy z czasem jak z baterią.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka


Podasz linka do tego modu na telegtamie?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podasz linka do tego modu na telegtamie?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https%3A%2F%2Fforum%2Exda-developers%2Ecom%2Fshowthread%2Ephp%3Ft%3D3986195&share_tid=3986195&share_fid=3793&share_type=t&link_source=app

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poruszałem już tą sprawę u nas, nie wiemy dlaczego tak się dzieje.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka


Dodam że na miui11 stable z waszej strony też nie działa.
Dziś pobrałem miui11 global stable i też czujniki nie działają.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Mi9 czujniki działają bez zarzutu. Problemy pojawiają się u tych, którzy flaszują bezpośrednio (dirty) różne romy bez czyszczenia danych. Gdzieś jest opisany sposób naprawy (flaszowanie partycji persist.img) ale ten wątek nie jest od tego.
Już wyszła druga wersja. Poprawiona

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw to po prostu, samo się naprawi po kilku aktualizacjach z marketu. Im bardziej chcesz to zwalczyć, tym problem będzie trwał dlużej. Zwyczajnie odrzucaj wyskakujące powiadomienia o próbach aktualizacji. Facebook ma aktualizację co kilkanaście, a czasem nawet co kilka dni, w międzyczasie zaktualizuje się też market i problem sam ustępuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze ma problem z drenowaniem baterii przez aplikację Google w Mi9? Aplikacja sama włącza asystenta (chociaż samego asystenta nie mam zainstalowanego). Sama włącza ekran i mam wrażenie, że korzysta z GPS, bo uruchamia się tylko w określonej lokalizacji. Czyściłem dane, instalowałem nowsze wersje, odbierałem uprawnienia, ale bez efektu. Usługi google zawsze na górze w korzystaniu z baterii. Obecnie mam zamrożoną, zobaczymy co będzie.

Powoli mnie to zaczyna męczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...