Skocz do zawartości

MIUI 9.11.21


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie ekran się wybudza bez problemu natomiast mam problem z tworzeniem się logów przy odblokowaniu i dodatkowo zauważyłem że wyłączają się aplikacje działające w tle pomimo że są ustawione żeby działały ciągle.
Kolejny problem mam z "codziennymi tapetami" od kilku wersji (sam nie wiem od ilu) nie działają.
Obecnie jestem po pełnym czyszczeniu telefonu łącznie z danymi.
Mi 8 SE

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Logi to problem który mamy też i my. Nie wiemy niestety która apka to powoduje. Na pewno to problem China bo widziałem dzisiaj wpisy chińskich userów skarżących się na ten sam problem.

Codzienne tapety u mnie działają, bo z nich korzystam.

Dziś Xiaomi wydało update 9.11.22 dla Mi 8 SE, Mi 9 SE, Mi 9T, Mi 9T Pro i Mi 9 - możliwe że naprawia ono wspomniane przez Was problemy... (no, może z wyjątkiem generowania się logów, bo na Mi 9 na .22 generują się dalej z tego co wiem...), ale nie dam za głowę. Nie wiem czy będziemy wydawać (na razie na pewno Mi 8 SE będzie miał chwilę opóźnienia bo dodali tam jakieś zmiany większe i kompilacja u nas nie poszła).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowalem sflashowac do miui 11 redmi 6 pro niestety bez sukcesu... 

 

Udalo mi sie normlanie z poziomu recovery installowac ROM https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-WEEKLY-RELEASES/9.11.21/xiaomi.eu_multi_HM6Pro_9.11.21_v11-9.zip/download 

niestety po instalacji wstaje normalnie miui 10. Jakies sugestie? dodam ze dziala tylko recovery 3.3.0 sakura nie 3.3.1 

77172088_2614944348584563_6163897215065522176_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na RN5P tez jakies problemy są a mianowicie co chwilę pojawia się aktualizacja Facebooka i google Chrome niestety nie da sie ich zaktualizować. Jak uruchomie telefon ponownie to znikają i po jakimś czasie znowu sie pojawiają. Poza tym są problemy z ładowaniem telefonu często się zawiesza i przez długi czas nie ładuje.

 

4dde226c2d60f3996a6d5e34ba352718.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orjon czy pochyli się ktoś bliżej z problemem nie działających czujników. Wiem że jest nas kilku ale patrząc na forum chyba tylko ja próbuję coś z tym zrobić reszta chyba odpuściła . Niestety jak podbijamy dyskusje w istniejących tematach to dostaje ostrzeżenie i blokadę pisania.
Jak już pisałem wersja 9.10.24 jest ostatnią działająca. Każda następna i ta najnowsza nie widzi czujników.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Mi9T jest to jedno z najlepszych wydań na andku 10 i MIUI 11. Bateria sztos, innych niedociągnięć nie zauważyłem, oprócz problemu z zapisem logów, ale zrobiłem w twrp chmod 0444 dla folderu diag_logs i tymczasowo problem rozwiązany.

4 gb od czwartku

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Mi9T jest to jedno z najlepszych wydań na andku 10 i MIUI 11. Bateria sztos, innych niedociągnięć nie zauważyłem, oprócz problemu z zapisem logów, ale zrobiłem w twrp chmod 0444 dla folderu diag_logs i tymczasowo problem rozwiązany.
No ja nie wiem jak u Cb ta bateria, ale u mnie ja tel leży i nic nie robi to rozladuje na godzinę 2%. To jest mega słaby wynik. Fakt wszystko działa. Na włączonym ekranie też dobrze sit wychodzi, ale telefon mieli jak leży niepotrzebnie i nie idzie tego ogarnąć.

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, simcold said:

W końcu ktoś to napisał. Nie tworzy się żaden plik diag.... tylko katalog......

A czy to coś zmienia ? Pliki tworzą się jak najbardziej w rzeczonym katalogu, o którym tutaj jest mowa, więc nic nadzwyczajnego nie odkryłeś, ale zawsze to jeden post więcej co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, simcold said:

Odkryłem że u mnie też robi. Mam sortowanie plików w menadżerze i nie widziałem by mi tworzyło taki plik. Dopiero dziś sprawdziłem w katalogach.
 

Nikt tu nie napisał o żadnym pliku, mowa jest o katalogu, który się tworzy a w nim pliki logów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ZIOLOISO napisał:

No ja nie wiem jak u Cb ta bateria, ale u mnie ja tel leży i nic nie robi to rozladuje na godzinę 2%. To jest mega słaby wynik. Fakt wszystko działa. Na włączonym ekranie też dobrze sit wychodzi, ale telefon mieli jak leży niepotrzebnie i nie idzie tego ogarnąć.

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
 

Sprawdziłem - po naładowaniu do 100% przy minimalnej aktywności przez 4h 55m zeszło do 97%. W tle poczta, instagram itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zablokowaniu z poziomu TWRP możliwości zapisu do katalogu, o którym wyżej, muszę powiedzieć, że sytuacja się jakby lekko poprawiła. Na tą chwilę problemy z wybudzaniem/wygaszaniem ustąpiły. Możliwe, że byly one spowodowane właśnie masowym zapisem logów, co spowalniało reakcję telefonu na inne działania. W każdym razie póki co nie zauważyłem innych błędów a i bateria wydaje się być w normie, przynajmniej u mnie, po całym dniu w pracy zeszło niecałe 40%, więc ja nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja 9.11.22 (Mi9/Mi9SE/Mi9T na razie nie mamy linka/Mi9TPro/Mi8SE) właśnie się uploaduje.
- poprawka błędu z dial_logs
- poprawka kilku innych błędów
- nowa funkcja - można teraz dowolnie dostosowywać skróty na ekranie blokady (po lewej stronie). Nie znajdziecie tego na Globalu gdyż to nasz mod.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bolekkk napisał:

94%

No to jest ciekawostka bo u Ciebie system Android mniej je % jak sygnał, a umnie to 30-40 % zjada, ten sam telefon i ten sam soft niby. Jakby zasięg u mnie zjadł więcej to normalne, ale taka różnica w system ANDROID? To o co tu chodzi?

a44bcf0d0e892afd438ab17b4b8aba42.jpg

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Orjon napisał:

Aktualizacja 9.11.22 (Mi9/Mi9SE/Mi9T na razie nie mamy linka/Mi9TPro/Mi8SE) właśnie się uploaduje.
- poprawka błędu z dial_logs
- poprawka kilku innych błędów
- nowa funkcja - można teraz dowolnie dostosowywać skróty na ekranie blokady (po lewej stronie). Nie znajdziecie tego na Globalu gdyż to nasz mod.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

mi9t wiadomo czy będzie reup ? czy czekamy do piątku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...