Skocz do zawartości

MIUI 9.11.21


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
4 godziny temu, danioRM napisał:

Czy ktoś ma problem z SMS, które po wysłaniu nie docierają do odbiorcy?

Jest to strasznie uciążliwe, trzeba się do chwilę przypominać...

Ja ostatnio zważyłem, że część SMS-ów wysyłanych do kolegi nie dociera pomimo tego, że telefon twierdzi, że zostały dostarczone. Tylko ciężko to namierzyć bo czasem problem występuje, a czasem nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, simcold said:

Bo to jest odpowiedź. Oczekujecie od bety żeby działał bez problemów. To beta. Błędy mogą być.

To na prawdę odkrywcze...Proszę nie zaśmiecać wątku takimi odpowiedziami. Nie masz nic wnoszącego do tematu czy pomocnego do powiedzenia, to lepiej nic nie napisać, bo potem się dziwić, że ludziom się nie chce przekopywać przez tony takiego spamu w celu odnalezienia konkretnej informacji. Owszem, to beta, wszyscy to tutaj wiedzą, lecz chyba każdy oczekuje poprawy z wersji na wersję, czyż nie ? Czy może te aktualizacje wydawane są tylko po to, by dowiedzieć się, że "Błedy mogą być". No ludzie, co to za przedszkolny poziom...

4 hours ago, Klosiak said:

Ja ostatnio zważyłem, że część SMS-ów wysyłanych do kolegi nie dociera pomimo tego, że telefon twierdzi, że zostały dostarczone. Tylko ciężko to namierzyć bo czasem problem występuje, a czasem nie.

Nie zauważyłem problemu z niedochodzącymi SMSami poprzez sieć GSM, natomiast często zdarza się, że nie dochodzą, kiedy wysyłane są jako MiMessage przez sieć internet. Tak się dzieje, kiedy aktywujemy tą opcję i nasz odbiorca również (czasem ludzie to aktywują i zapominają). Sprawdź, czy aby na pewno nie jest to przyczyną. Nie może to być raczej winą klienta SMS, bo problem dotknąć by musiał wszystkich, choć z dugiej strony już nic nie zdziwi, kiedy 2 identyczne z pozoru telefony potrafią się całkowicie inaczej zachowywać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest spier... z domyślną appką do SMS - nie wysyła zaplanowanych SMSów o zadanym czasie. Wysyła dopiero jak się ją odpali.

Zainstalowałem Textra i wszystko działa, ale wolałbym nie mnożyć appek w systemie i wolę raczej używać wbudowanych.

Zobaczcie jak jest u Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, michalm83 napisał:

Wyłączyłeś oszczędzanie energii dla aplikacji SMS?

Sorki ale chyba aplikacja SMS nie ma tej opcji.

 

Teraz ustawiłem i zobaczymy - dałem testowego smsa za 30 min.

Jest ta opcja, tylko trzeba wejść od strony Baterii - Oszczędzanie w aplikacjach i włączyć pokazywanie systemowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, k.mlynarczyk87 napisał:

Na wstrzymanie diag logs jakiś kod podają co wyż j dal em link ale nie działa.

Ktoś uporal się z problem?

Czyste instalacje nic nie dają.

LOG się generuje po każdym odblokowaniu telefonu.

 

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

spróbuj tego  ,wejdź w diagnostykę klikając kilka razy wersję jądra , prawy górny róg 3kropki wybierz adnitional tools , modem test tools  i pierszwa pozycja włącz wyłącz log

Screenshot_2019-11-23-08-46-07-872_com.miui.cit.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj tego  ,wejdź w diagnostykę klikając kilka razy wersję jądra , prawy górny róg 3kropki wybierz adnitional tools , modem test tools  i pierszwa pozycja włącz wyłącz logScreenshot_2019-11-23-08-46-07-872_com_miui_cit.thumb.jpg.d8a87634e3df66e08b587d06c96d0e16.jpg 

 

zaraz sprawdzę  Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

 

Dalej niestety to samo.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2019 o 11:17, rock napisał:

YouTube Vanced minimalizuje się do bardzo małego podglądu. Dopiero po kliknięciu miniaturki powiększa się do standardowego rozmiaru. 

Na mi 8se jest ok5aa50d2a6e92896539976296b8855b3a.jpg

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, simcold napisał:

Ale gdzie zmieniasz w SMS czy ustawieniach dźwięków?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Dobra już ogarnąłem, miałem ustawiony odpowiedni dźwięk we wszystkich możliwych miejscach. Wyczyściłem dane aplikacji i pojawiły mi się ustawienia poniżej i dopiero tam ostatecznie udało się to naprawić. 

IMG_20191123_120545.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Test napisał:

Nie zauważyłem problemu z niedochodzącymi SMSami poprzez sieć GSM, natomiast często zdarza się, że nie dochodzą, kiedy wysyłane są jako MiMessage przez sieć internet. Tak się dzieje, kiedy aktywujemy tą opcję i nasz odbiorca również (czasem ludzie to aktywują i zapominają). Sprawdź, czy aby na pewno nie jest to przyczyną. Nie może to być raczej winą klienta SMS, bo problem dotknąć by musiał wszystkich, choć z dugiej strony już nic nie zdziwi, kiedy 2 identyczne z pozoru telefony potrafią się całkowicie inaczej zachowywać...

Sprawdziłem i nie mam włączonego Mi Message. W ogóle Mi Message nie jest widoczne u mnie w ustawieniach SMS. Ale ogólnie to mocno się nie przyglądam temu bo ostatnio tak miałem, że coś wysyłałem do kumpla i parę razy nie doszło, a ostatnio śmigało w porządku więc może coś operatorzy pomieszali ale pech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest na rzeczy z tą wersją, pomijając tworzenie się logów w katalogu, jak wyżej zostało wspomniane, to ROM ma tendencję do przymulania, na przykład nie wychodzi poprawnie z trybu uśpienia. Niby wszystko działa, ale czasem nie reaguje na tapnięcie w ekran, czy wciśnięcie przycisku Power, dopiero za którymś razem się wybudza, co spowodowało u mnie lekkie zdenerwowanie kiedy akurat chciałem zapłacić w sklepie telefonem. Cóż...może w kolejnej wersji to naprawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś to samo co piszecie, czasem nie dał się podswietlic ekran/odblokować, na drugim k20 pro to samo... Bateria rzeczywiście dziś tylko 3h z włączonym ekranem i brakuje 50%. Zwykle dziennie wychodzi mi ok 8-9h do zera baterii.

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...