Skocz do zawartości

Android TV 9 Pie dla Mi Box S


Radasss

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich posiadaczy "22-ki".

Mój stary chiński box wyzionął ducha i sprawiłem sobie właśnie mi box s.

Naczytałem się już o bugach tego sprzętu i trochę mam obawy czy użytkowanie będzie przyjemnością. Pierwszy restart przy oglądaniu ipli już zaliczyłem.

I  tutaj mam pytanie do zaprawionych w bojach posiadaczy. Box przyjechał z firmware 3302 i woła o update. Czy warto uaktualniać? Czy aktualny soft (poza problemem z montowaniem USB , już doczytałem) sprawia większe problemy niż ten 3302 ?

Z góry dzięki.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Potwierdzam, build pi.3595. Jakichś większych zmian na razie nie stwierdziłem. Za to zniknął mi kanał "Następne" z home screen, mimo włączenia w opcjach.

 

Edit;

Po jakimś czasie kanał Następne wrócił.

Edytowane przez Davlar
Update
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Po wymuszonej aktualizacji po długim czasie poradziłam sobie z większością baboli które wniosła. Niestety pozostała jedna wkur... Mianowicie oglądając YT na słuchawkach podłaczonych przez BT dzwięk przycina się co pol sekundy i trwa to ułamek sekundy ale wkurza niemiłosiernie. Jest tak tylko na YT. Czyszczenie danych apki nie pomogło. Z uwagi na dużą ilość apek, nie robiłam i chciałabym uniknać ustawień fabrycznych. Może wystarczy coś poprzestawiać w jakiejś opcji ? Czy ktoś ma podobnie ?

Edytowane przez Paraglobularna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2021 o 22:06, Piastun Dago napisał:

Działa wam Amazon prime video? U mnie cały czas pojawia się ten komunikat, mimo że internet działa. 

Swoją drogą to śmieszne, że na pilocie jest dodatkowy przycisk do serwisu z którym są problemy.

PXL_20210710_182954020.jpg

Ponawiam pytanie. Cały czas mam taki komunikat.

Aplikacja zaktualizowana, pliki tymczasowe wyczyściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie. Cały czas mam taki komunikat.
Aplikacja zaktualizowana, pliki tymczasowe wyczyściłem.
Miałem kiedyś raz taki problem z inną apką i raz na TV Cube od nich. Pomogło u mnie wypięcie i wpięcie kabla LAN. Inne apki działały normalnie.

Tap tap tap on Tapatalk with Mi 10 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Piastun Dago napisał:
Ponawiam pytanie. Cały czas mam taki komunikat.
Aplikacja zaktualizowana, pliki tymczasowe wyczyściłem.

Wystarczy wyczyścić dane aplikacji, zalogować się ponownie i wszystko działa.

 

W dniu 11.10.2021 o 19:46, c-4 napisał:
Czy ktoś ma wersję 3864?
Z anglojęzycznych stron wiem, że została wycofana celem poprawki zgłoszonych bugów. Jednak spora liczba użytkowników chwali płynność i brak zwiech nowego softu. No i ponoć graficznie lepiej. Może się ktoś wypowiedzieć?

Wgrałem dzisiaj ręcznie z pliku. Jest nowe logo Android TV przy starcie, jak poużywam trochę dłużej i zauważę jakieś zmiany na plus lub minu to napiszę.

20211014_193315.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy update dla Mi Box S

r3933 [RELEASE - BUILT SEP 28 2021] https://android.googleapis.com/packages/ota-api/package/05be380dea3b2891a1fd3df98b138981689239ba.zip

Changelog: 1) Improve system performance 2) Update security patch 3) Change boot animation

Dostał ktoś może OTA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie znajdował aktualizacji OTA.

Zrobiłem więc ręcznie z USB. 3 razy soft nie chciał się zainstalować. 2 razy przerywało błędem "E1001 failed to update system image". 1 raz w połowie instalacji po prostu się zrestartował i wrócił do ekranu recovery.

Za 4 razem po podwójnym wipe zainstalował się poprawnie. Pierwsze uruchomienie trochę trwało.

Z rzeczy jakie widzę po ok 6 godzinach użytowania:

- szybsze włączanie (nowa animacja android TV)

- nie działa opcja "uruchom ponownie". nic sie nie dzieje po potwierdzeniu.

- aplikacja PatchWall (to chyba nakładka MI na Android TV)

- mniej błędów (przerw) w działaniu Netflixa,

- bardzo długa aktualizacja aplikacji w sklepie Play - tzn apki cały czas mają status "Czekam na pobieranie". Wymuszone zamknięcie i ponowne otwarcie nic nie daje. Restert Efekt - nie można zainstalować żadnej apki. 

 

Podziałam więcej w ciągu dnia to zobaczę czy uda się jakość zainstalować apki. Może coś aktualizuje w tle i nie pozwala na instalke innych aplikacji.

 

Edit:

- zostawiłem włączonego na noc i widocznie zaktualizowało się wszystko co miało. Aplikacje wszystkie up to date i spokojnie można instalować nowe.

- uruchom ponownie działa

- patchwall nie wiem po co i jak  to edytować.

Ogólnie działa ok. Bez wodotrysków. Jak dla mnie póki co Netflix działa płynniej i to mnie bardzo cieszy.

Edytowane przez c-4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy update dla Mi Box S

r3933 [RELEASE - BUILT SEP 28 2021] https://android.googleapis.com/packages/ota-api/package/05be380dea3b2891a1fd3df98b138981689239ba.zip

Changelog: 1) Improve system performance 2) Update security patch 3) Change boot animation

Dostał ktoś może OTA?


Update już jest dostępny przez OTA
20211026_184514.jpg

20211026_185610.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...