Skocz do zawartości

Android TV 9 Pie dla Mi Box S


Radasss

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dostałem info, że wyszedł oficjalny build Android 9 TV Pie dla Mi Box S. Sprawdźcie aktualizacje.
Obecnie nie widziałem linku do pobrania i ręcznego wgrania.
82019070_2942461579110875_5742475638162325504_o.thumb.jpg.30942ecc5e9ed6a8d0cde0984777a2f3.jpg
Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Matheusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@trybool to było do przewidzenia. Beta testy dziewiątki były tylko na esce to i finalna wersja jest tylko na eske. Poza tym to sztuczne postarzanie produktu. Kasa, kasa. Chcą żebyś kupił nowszego miboxa.

 

Może za jakiś czas puszczą aktualizację i na starszą wersję. Zobaczymy.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.01.2020 o 16:15, trybool napisał:

Ale te skośne to są d**ile, boxy różnią sie tylko przyciskiem netflix na pilocie wiec powinni wypuscic tak samo na 4k
 

NIE RÓŻNIĄ się tylko przyciskiem na pilocie więc ostrożnie z obrażaniem majfrendów. A aktualizacja ma być także za jakiś czas na 4k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już za niedługo będzie mozna pobrać oficjalny build w pliku:

https://www.androidsage.com/2020/01/08/stable-android-9-pie-update-rolling-out-for-xiaomi-mi-box-s-ota-download/

Ciekawe, że jednak jest to osobny link niż do beta 3. Może jednak są jakieś różnice. 

Obecnie mam beta 3 i nie mam żadnych dostępnych aktualizacji przez OTA.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 4K i czekam na update z niecierpliwością. Zastanawiam sie tez nad wymianą na NVDIA Shield 2019 (bez PRO). 
Oferuje upscaling z SD/HD do 4K i patrząc na demonstracje możliwosci na YT - jestem pod OLBRZYMIM wrazeniem... (Upscaling oparty na sztucznej inteligencji).

Procz tego podobno nie ma problemow z ATMOS w YT oraz NETFLIX - o HDR nie wspomne.

Dlatego prosze o informacje jak sie sprawuje ATMOS i HDR na YT i NETFLIX.

Dajcie znac :)

..i przypominam:
MIBOX 4K z 8.1 daje rade:

- YT standard bez HDR, z 5.1, bez ATMOS,
- SMART YT z HDR, z ATMOS (kulawo), z 5.1
- NETFLIX z HDR, z 5.1, bez ATMOS

Edytowane przez k0j0t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem po aktualizacji do dziewiątki:

Mam podłączone do miboxa słuchawki bluetooth Marshall Major 2 i za nic nie mogę uruchomić na nich dźwięku. Ktoś wie jakie ustawienia powinienem wybrać? Dodam tylko, że na głośnikach TV działa normalnie, a na ósemce ten problem nie występował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Szamgar napisał:

Mam taki problem po aktualizacji do dziewiątki:

Mam podłączone do miboxa słuchawki bluetooth Marshall Major 2 i za nic nie mogę uruchomić na nich dźwięku. Ktoś wie jakie ustawienia powinienem wybrać? Dodam tylko, że na głośnikach TV działa normalnie, a na ósemce ten problem nie występował. 

Z moimi słuchawkami Audio Technica SR50BT działa OK. Najczęstszej jednak po włączeniu dźwięk jest wyciszony do zera i trzeba dać po prostu głośniej.

1 godzinę temu, k0j0t napisał:

Mam 4K i czekam na update z niecierpliwością. Zastanawiam sie tez nad wymianą na NVDIA Shield 2019 (bez PRO). 
Oferuje upscaling z SD/HD do 4K i patrząc na demonstracje możliwosci na YT - jestem pod OLBRZYMIM wrazeniem... (Upscaling oparty na sztucznej inteligencji).

Procz tego podobno nie ma problemow z ATMOS w YT oraz NETFLIX - o HDR nie wspomne.

Dlatego prosze o informacje jak sie sprawuje ATMOS i HDR na YT i NETFLIX.

Dajcie znac :)

..i przypominam:
MIBOX 4K z 8.1 daje rade:

- YT standard bez HDR, z 5.1, bez ATMOS,
- SMART YT z HDR, z ATMOS (kulawo), z 5.1
- NETFLIX z HDR, z 5.1, bez ATMOS

1. Ale MI BOX 4K, z tego co wiem, nie ma ATV 8.1 tylko starszą wersję 8.0.

2. Na razie nie widać żadnych sygnałów, żeby na 4K była planowana aktualizacja do ATV 9 ale wszystko okaże się oczywiście w przyszłości.

Edytowane przez kola01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już za niedługo będzie mozna pobrać oficjalny build w pliku:
https://www.androidsage.com/2020/01/08/stable-android-9-pie-update-rolling-out-for-xiaomi-mi-box-s-ota-download/
Ciekawe, że jednak jest to osobny link niż do beta 3. Może jednak są jakieś różnice. 
Obecnie mam beta 3 i nie mam żadnych dostępnych aktualizacji przez OTA.
 
https://android.googleapis.com/packages/ota-api/xiaomi_oneday_oneday/84eeea378c7cbd03adb8240382717aa457ef6ea5.zip

Oficjalny link do pobrania nowego softu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, slawek11 napisał:

Witam i pozdrawiam forumowiczów.

Chciałem zapytać kolegów, czy po zainstalowaniu 9-tki działa Wam poprawnie wbudowany chromecast.

Na 8-ce działało idealnie np. z programu zdjęcia googla lub z vlc.

Po zainstalowaniu 9-ki nie działa.

Wykasuj casche i data (czy jakoś tak) z aplikacji chormecast na mibox. Powinno pomóc. Ewentualnie odinstaluj aktualizacje chromecasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem kilka filmów w Netflix, po upgradzie do Android 9.0. Dźwięk przestrzenny puszczam przez SPDIF do amplitunera. Mam wrażenie, że w głośnikach surround jest mało efektów i muzyka jest "małoprzestrzenna".

Ktoś może wrzucić fotki ze swoimi ustawieniami dźwięku w Miboxie ?

Moje są jak poniżej.

Co daje ustawienie "RF" w sekcji Dolby sounds ?e455f177a44621a966e58ebf04b15dee.jpg9119bca6fd27aa2cf6a07e4cb83e1159.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, pkonrad said:

Nie wiem, czy jest sens publikowania tego linku i aktualizacji do tej wersji, bo...jest to dokładnie w 100% ten sam plik co beta3. Aktualizacja jest zwykłą stratą czasu (oczywiście dla posiadaczy ostatniej bety).

Edytowane przez Test
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...