Skocz do zawartości

Problem z dostępem do sieci


Michael102

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam problem z moją 8 pro. Dzieje się to głównie u mnie w pracy, gdzie często przemieszczam się między drugim piętrem a parterem. Ogólnie dodam że w cały budynku jest słaby sygnał komórkowy (chyba budowniczy robili bunkier). Wracając jednak do problemu. Po zmianie piętra na telefonie giną oznaczenia danych komórkowych przy zasięgu który teoretycznie jest i telefon przechodzi jakby w stan offline. Nie działa dzwonienie, smsowanie i wszelki dostęp do neta. Nie działa przechodzenie w tryb samolotowy i powrót, włączanie i wyłączanie danych komórkowych. Jedyne lekarstwo to reset telefonu. Wtedy wszystko wraca do normy.

Poza miejscem mojej pracy problem bardzo marginalny ale też się zdarzył. W pracy na 8 godzin występuje z 3, 4 razy

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 21.11.2019 o 16:47, Matf napisał:

Mam podobnie. Telefon po prostu czasami tak jakby przechodzi w tryb offline. Być może przyczyną jest aplikacja Adguard, którą posiadam. Po wyłączeniu ochrony przed reklamami odzyskuję dostęp do internetu. Masz zainstalowane jakieś adblocki w telefonie? 

No właśnie chyba nie. Szukam właśnie teraz.

P

Dnia 26.11.2019 o 19:23, Matf napisał:

Skonfiguruj APN według tego, co zaleca operator. Ten domyślny był u mnie źle skonfigurowany. Już nie mam problemów z danymi mobilnymi.

Na stronie TMobile nie ma podanego APN dla telefonu :( ale z tego co widzę na różnych stronach mam prawidłowo skonfigurowane

Edytowane przez Michael102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Po aktualizacji do 10-tki słabe wi-fi. Na dwóch innych telefonach też androidem 10 jest trzy razy szybsze wi-fi. 

 

Znalazłem winowajcę. Jak połączę opaskę Honor przez bluetooth z aplikacją Zdrowie którą mam zainstalowaną na telefonie to szybkość internetu spada o 70 procent 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...