Skocz do zawartości

Autompa nie działa na MIUI 11


bifu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po aktualizacji do Miui 11 mój Mi9T niestety przestał obsługiwać Automapę. Nie ma problemu z zainstalowaniem najnowszej wersji automapy 1910, ale już podczas instalacji pojawia się komunikat, iż  / automapa jest do starszej wersji oprogramowania i może nie działać prawidłowo /, niemniej jednak instaluje się bez problemu, bez problemu również pobiera aktualizację i ............działa jeden dzień,  następnego dnia już nie uruchamia się. Po prostu po zainstalowaniu działa tylko dzień i tyle.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pousuwałem, wyczyściłem cleanerem. Normalnie działa to fakt, ale czemu tylko 1 dzień ?+

Małe sprostowanie. Po instalacji pojawia się komunikat, ale nie o wersji oprogramowania miui, ale o tym iż automapa jest do starszej wersji Androida i może nie działać prawidłowo. Odnośnie abo - wiadomo :-D, ale co ciekawe to na trzech innych smartfonach owa automapa śmiga, z tym iż tam jest andek 6 lub 9.

Ta sama wersja automapy działała do czasu aktualizacji miui na 11.

Edytowane przez bifu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mniej więcej wiem, gdzie jest problem z krótkim działaniem automapy, ale niestety nie znam recepty na tą bolączkę :-(. Mianowicie wszystko się pięknie instaluje i działa zaraz po instalacji do czasu.............wyczyszczenia telefonu sprzątaczem czy clenarem. Po tym zabiegu usuwa z pliku Maps, mapę oraz z pliku sound usuwa lektorów. Zapewne dlatego działa mi jeden dzień,  gdyż raz dziennie czyszczę telefon i po czyszczeniu "kasuje" mapę i lektorów. Jest jakiś sposób aby te pliki jakoś ukryć czy zabezpieczyć, ażeby ich nie usuwało podczas czyszczenia telefonu ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...