Jump to content

Problem z Android Auto

Robson68
 Share

Recommended Posts

• 1 month later...

Cześć,

u mnie ten sam problem z tym, że Mi9T i po aktualizacji do MIUI11 (obecnie 10.0.4.) telefon nawet nie może połączyć się z samochodem. Sprawdzałem chyba wszystkie propozycje dostępne na różnych forach, ale nie przeszkadza zapytać i tu. Sprawdzałem 2tel. i jest dokładnie tak samo.

Czy ktoś z Was pisał do Xiaiomi i uzyskał oficjalną odpowiedź, czy też ich stanowisko?

• 8 months later...

Cześć, 

radio od chińczyka z android auto, telefon łączy się bez problemu przez kabel czy wifi, problem jest taki że pixeloza jest straszna po zrzucie ekranu na radio, 

napiszecie że było kupić za 3x tyle markowe, jednak to problem z xiaomi 8 pro, po podłączeniu starego samsunga obraz 1:1 bez pixelozy. 

Jakieś pomysły?

ths

• 4 months later...
  • 7 months later...
  • 3 weeks later...

Cześć, ma ktoś pomysł co zrobić żeby apki z multimediami (Tune In, Spotify itd) odpalały się automatycznie ? Muszę robic to z telefonu żeby zaczęły działać na AA. Przy poprzednim telefonie (LG) nie było tego problemu. Ustawiona jest transmisja plikow/AA, wyczyściłem pamięć podręczna i cache. Telefon Redmi Note 10 Pro. Inne apki (np. GM, Yanosik) włączają się automatycznie.