Skocz do zawartości

Problem z Android Auto


Robson68

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

u mnie ten sam problem z tym, że Mi9T i po aktualizacji do MIUI11 (obecnie 10.0.4.) telefon nawet nie może połączyć się z samochodem. Sprawdzałem chyba wszystkie propozycje dostępne na różnych forach, ale nie przeszkadza zapytać i tu. Sprawdzałem 2tel. i jest dokładnie tak samo.

Czy ktoś z Was pisał do Xiaiomi i uzyskał oficjalną odpowiedź, czy też ich stanowisko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Cześć, 

 

radio od chińczyka z android auto, telefon łączy się bez problemu przez kabel czy wifi, problem jest taki że pixeloza jest straszna po zrzucie ekranu na radio, 

napiszecie że było kupić za 3x tyle markowe, jednak to problem z xiaomi 8 pro, po podłączeniu starego samsunga obraz 1:1 bez pixelozy. 

 

Jakieś pomysły?

ths

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Radio chińczak Eunavi PX6, fony Rn4Pro, Rn8pro, PocoX3 NFC, bez jajec działają. Z tym że używam tej aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=net.easyconn.carman.wws
Debugowanie USB musi być włączone w opcja programisty.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Cześć, ma ktoś pomysł co zrobić żeby apki z multimediami (Tune In, Spotify itd) odpalały się automatycznie ? Muszę robic to z telefonu żeby zaczęły działać na AA. Przy poprzednim telefonie (LG) nie było tego problemu. Ustawiona jest transmisja plikow/AA, wyczyściłem pamięć podręczna i cache. Telefon Redmi Note 10 Pro. Inne apki (np. GM, Yanosik) włączają się automatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Dnia 20.05.2021 o 21:53, krzysztof_r napisał:

Panowie, mam identyczny problem. 8Pro i Susuki 4 X-cross. Czy ktoś znalazł rozwiązanie?

posiadam XIAOMI  poco x5 pro i też nie mogłem połączyć się w samochodzie (SUZUKI) z android auto wypróbowałem wszystkie metody i sposoby znaleźone w internecie też próbowałem z kablami z USB-c nic nie pomagało. Przypadkiem podłączyłem kabel usb z końcówką USB-micro nałożyłem na nią adapter mikro -> usb-c i podłączyłem telefon. ANDROID AUTO odpalił !. powtórzyłem to z innymi kablami z micro usb za każdym razem android auto działa. Przejściówkę którą użyłem to  REINSTON kupioną w EuroAGD z 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...