Skocz do zawartości

kupno Mi 9T


Flexior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Kupuję nowy telefon i wybór padł na Xiaomi Mi 9t 6/128 GB, czarny lub niebieski.
Od razu dodam, że nigdy nie korzystałem z zagranicznych wysyłek, bo nie miałem po prostu takiej potrzeby i tak samo tym razem wolałbym skorzystać z bardziej 'krajowych' rozwiązań.
Wracając do tematu, od kilku dni obserwuję oferty cenowe tego telefonu na polskim rynku. Można kupić w cenie od 1300-1350 zł przez allegro, ale sprzedaż w tym przedziale cenowym oferują firmy, które zlokalizowane są gdzieś w Azji.
W cenie 1400-1450 zł można kupić ten telefon na bardziej zaufanych stronach typu morele, xkom itp.

Oferty przeglądam od niecałego tygodnia, ale może znajdą się jakieś osoby, które bardziej orientują się w cenach, są na czasie i mi powiedzą, czy obecna cena 1400-1450 zł jest zbyt zawyżona i np. lepiej jeszcze poczekać? Ewentualnie podać inne rozwiązanie, być może są istnieją jakieś kody rabatowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Cię nie pili to poczekaj na Black Friday. Z zagranicy lepszą od polskiej gwarancję ma Amazon. W PL unikaj RTV Euro AGD. 

A jeśli poszukujesz taniej, to właśnie zamówiłem niebieski 128 z Gearbest za ok. 980 PLN. Pewna gwarancja przez PayPal jest przez 6 miesięcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie skupię się na kupnie z Polski.

Dziś zauważyłem ofertę w DRAGONIST za 1293 zł oraz w EMAG za 1325 zł (w ofercie jest napisane "Sprzedaje i dostarcza: DRAGONIST, czego trochę nie rozumiem, ale po prostu nie zapoznałem się z funkcjonowaniem tej strony).

Chyba poczekam ostatecznie do czarnego piątku, a jak nic w ten dzień nie będzie to już trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Flexior napisał:

Prawdopodobnie skupię się na kupnie z Polski.

Dziś zauważyłem ofertę w DRAGONIST za 1293 zł oraz w EMAG za 1325 zł (w ofercie jest napisane "Sprzedaje i dostarcza: DRAGONIST, czego trochę nie rozumiem, ale po prostu nie zapoznałem się z funkcjonowaniem tej strony).

Chyba poczekam ostatecznie do czarnego piątku, a jak nic w ten dzień nie będzie to już trudno.

Rownie dobrze (albo i lepiej) mozesz kupic w Chinach z platnoscia paypalem, tam przynajmniej bedziesz mial te pol roku ochrony kupujacego od paypala.
Wejdz na strone dragonist, wejdz w regulamin i zobacz gdzie miesci sie firma. A teraz pomysl, skoro takie tuzy jak xkom czy proline, potrafia odstawiac hocki klocki przy serwisie w ramach gwarancji, to co moze zrobic firma zarejestrowana poza Polska. W momencie w ktorym nie masz zadnych szans na interwencje rzecznika praw konsumenta, czy innych instytucji, bo ich "rece" nie siegaja za granice. 

Poczekaj te 9 dni do 29 do black friday i obserwuj oferty na amazon.de. Oni rok temu mieli na bf dobre ceny na xiaomi, wysylke do Polski masz bezplatna, w razie W support w jezyku polskim (mail/telefon/chat) i juz wrecz przyslowiowa obsluge posprzedazowa. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...