Skocz do zawartości

Mi 9 lite - nagrywanie rozmów


and2304

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Słyszałem że Mi 9 lite ma aplikacje na rozmów od google - nagrywanie rozmów nie dostępne.

Czy jest możliwość zastosowania rom global( dialer od Xiaomi), aby zapewnić funkcjonalność nagrywania połączeń, aby mieć dostęp do aplikacji Google oraz google pay.

Pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, też zapytam, jak uzyskać dialer i kontakty od xiaomi, bo mi się scyzoryk w kieszeni otwiera z tymi googlowymi apkami. Poza tym brak kompatybilności z archiwami (lokalna kopia zapasowa) jeśli chodzi o listę połączeń (którą chciałem przenieść ze starego remi 4x) oraz listą blokowanych numerów.

Poza tym skąd teza że Global obligatoryjnie nie nagrywa rozmów ? miui_HM4XGlobal_V10.3.1.0.NAMMIXM ma nagrywanie. Czy to przypadłość miui ver 11 ?

P/S mowa o wersji miui_PYXISGlobal_V11.3.3.0.PFCMIXM (wczoraj zrobiony upgrade przez OTA)

Edytowane przez color1
uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Dnia 23.02.2020 o 13:51, mirekb napisał:

Na Miui 11 dobrze nagrywa Call recorder pro v 6.06.1 

A jakiego masz androida? U mnie 9 i mam notoryczny problem z brakiem dźwięku po drugiej stronie. Musiałam zrezygnować z ACR i przerzuciłam się na nagrywanie systemowe ale nadal słychać tylko mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nie ten telefon, ale na xiaomi mi a3, android 9, ACR śmiga bez żadnych problemów. Tylko kontaktów nie widać, ale samo nagrywanie i odtwarzanie bez żadnych błędów. Nie wiem od czego to zależy, może mieć jakiś związek z tym że jest czysty android one?

Telefon bez roota.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lucka napisał:

Musiałam zrezygnować z ACR i przerzuciłam się na nagrywanie systemowe ale nadal słychać tylko mnie.

Spróbuj Cube ACR, u mnie na tym samym telefonie działa. Było chyba na tyle dobre, że ze sklepu Google wywalił, ale na apkmirror jest https://www.apkmirror.com/apk/catalina-group/call-recorder-cube-acr/call-recorder-cube-acr-2-3-173-release/call-recorder-cube-acr-2-3-173-5-android-apk-download/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FromWP napisał:

Spróbuj Cube ACR, u mnie na tym samym telefonie działa. Było chyba na tyle dobre, że ze sklepu Google wywalił, ale na apkmirror jest https://www.apkmirror.com/apk/catalina-group/call-recorder-cube-acr/call-recorder-cube-acr-2-3-173-release/call-recorder-cube-acr-2-3-173-5-android-apk-download/

Słychać u Ciebie obie strony rozmowy? Bo tylko o to mi chodzi, pozostałe opcje np. ACR UnChained działają bez zarzutu - mnie słychać dobrze, od razu wrzuca nagranie na dysk google.

Jestem kompletnie zielona w tym temacie ale tak czytam i już sama nie wiem. Robić roota? No i właśnie, co później? Czy spróbować wgrać miui10? Telefon (Redmi 6A) mam raptem od 3 tygodni i z początku ACR działał bez zarzutu - w sensie słychać było mnie i rozmówcę. Później wpadła jakaś aktualizacja systemu (nie zdążyłam wyłączyć automaycznej aktualizacji) - wydaje mi się, że pierwotnie było Miui10 (albo jakaś wczesna 11) i później kupa.

Faktycznie wina MIUI czy to tylko zbieżność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2020 o 00:14, FromWP napisał:

Tak słychać rozmówcę. Czy będzie działać zawsze, nie wiem, ale ze zwykłym acr nie było słychać.

No niestety po kilku próbach i ta opcja padła ;-)

Android 9, MIUI Global 11.0.5. Pozostanie chyba reset do wersji pierwotnej. Ktoś się orientuje czy można w ogóle wyłączyć aktualizacje systemowe tak aby ani Android, ani MIUI nie namieszały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mądre ludzie, pytanie mam. Temat może nie do końca odpowiedni ale dotyczy nadal nagrywania. 

Powiedzcie proszę czy dobrze myślę, bo ja w tym temacie działam trochę jak dziecko we mgle. Pierwotnie chciałam wywalić androida 9 na 8.1 ale, że jestem z niego zadowolona i jestem kompletnie zielona to wolałabym się nie bawić. Ale nieistotne.  Mam android 9 ppr.180610.011 i miui global stable 11.0.5 (pcbmixm). Czy zrootowanie telefonu i dokonanie w nim odpowiednich ingerencji pomoże w ACRze pod kątem nagrywania drugiej strony rozmowy? Może jakaś dobra dusza byłaby skłonna mnie trochę w tym temacie poprowadzić? Zakładam, że skoro to android rodzi problemy, to downgrade do miui 10 na niewiele się zda?

Prawdę mówiąc próbowałam już zrootować telefon na podstawie nagrania na youtubie (czas na gromkie śmiechy :grin:) ale dosłownie jeden element spowodował, że mi się nie udało. 

Więc pytanie czy dobrym tokiem w ogóle idę :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...