Garfild

Brak aktualizacji do MIUI 11

Recommended Posts

Cześć!

Próbuję zaktualizować Redmi Note 7 do MIUI 11. Nie chce pobrać mi aktualizacji z OTA, więc spróbowałem pobrać aktualizację z XDA wersję lavender. Niestety wyskakuje mi błąd 

Can't verify update - couldn't verify. Looks like current ROM's network carrier type is different from that in the Recovery package. Please download the correct ROM from MIUI forum"

Ma ktoś pomysł jak to mogę rozwiązać?

Dodaje poniżej jak to wygląda i informacje o moim telefonie.

Screenshot_2019-11-08-14-49-53-388_com.android.updater.png

Screenshot_2019-11-08-14-50-01-626_com.android.settings.png

Nie jesteś sam bez aktualizacji, dużo osób jeszcze jej nie dostało. Może coś zepsuli i wycofali ją z kanału OTA.

U mnie na RN7 MIUI 11 działa bez zarzutu, zrobiłem update kiedy tylko aktualizacja się pojawiła nie wiem dlaczego ją wycofali. Na xda nie ma wersji EEA (PFGEUXM).

Edited by Adamcom

Na XDA nie ma interesującej Ciebie wersji, czyli tej: http://bigota.d.miui.com/V11.0.3.0.PFGEUXM/miui_LAVENDEREEAGlobal_V11.0.3.0.PFGEUXM_6ef58da8bd_9.0.zip

Sprawdź czy przejdzie. A to że wycofują to żadna nowość. Zawsze tak robili i po kilku dniach jak nie było większych problemow to z powrotem puszczali ta sama wersję.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Edited by Orjon

Ogólnie sot na wifi OK, lepiej niż w 10 ale, większe zużycie baterii zauważyłem dziś w terenie z włączonym GPS. Przeważnie po sobocie miałem to robocie w granicach 70%, dziś 60 a scenariusz dnia praktycznie taki sam.

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.