Jump to content

Recommended Posts

• Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

To może napisz łaskawie gdzie to znaleźć lub jak to zrobić. Nie każdy ma ochotę tracić życie na szukanie igły w.stogu siana.

Dodanie Trybu skupienia, ograniczającego funkcjonalność telefonu na określony czas (Ustawienia > Czas przed ekranem) Dodanie nowych mozliwości dotyczących wyszukiwania Google Listopad

jak zaznaczysz  miui to będą kolorowe ikonki takie jakie masz w systemie jak Android to są białe jak w andku 10

Posted Images

Dnia 11.11.2019 o 20:42, mishkovitz napisał:

Myślałem, że da radę bez tego... No cóż. Spróbuję przy najbliższej aktualizacji ;)

Zainstalowałem ponownie obecną wersję robiąc wipe, ale problem z google play mi nie zniknął. Nadal jest "czekam na pobranie". Zauważyłem też, że w właściwościach aplikacji przy "Łączność z siecią przez" mam SIM1 i SIM2, nie mam WiFi, co nie zmienia faktu, że na obu SIMkach (Play + T-Mobile) też ten problem jest... Jakieś inne sugestie? ;)

Czy też tak macie, że zaplanowane SMS nie wychodzą Wam o zaplanowanym czasie?

U mnie dopiero wychodzą jak odpalę aplikację do SMS bądź przyjdzie SMS od kogoś.

Tak jakby aplikacja była usypiana w tle. Mam dla niej ustawione oszczędzanie baterii MIUI.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...