Recommended Posts

Taki błąd i o co chodzi?9972d747a28eb626cc9778012b7aa165.jpga1c4c1288f3361cb89a684622c9cc981.jpg

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Jak u was czas na ekranie pokazuję, bo to co u mnie sie dzieję to śmiech na sali. Z 7h nagle 10h sie zrobilo sotu haha

Jak chcę wejść w aplikację pliki taki błąd, co robić jak żyć 848156b1499d8b114f5dd1d696fb21d6.jpg6ee09a8ea3df6467c7ca7e172d6cdb48.jpg

9 godzin temu, mrosi napisał:

W razie co, to zdechły w moim Mi 9T płatności Google. Nie pomagają żadne zabiegi stąd:

Cóż... Nie nacieszyłem się MIUI Polska/EU...

Mnie pomogło wgranie do magiska modułu SafetyPatch.

Odpukać...

Płatności działają jak na razie po każdym  update...

Za to odpalenie w samochodzie AndroidAuto zamraża telefon. I tylko reset pomaga.

18 godzin temu, lukkop91 napisał:

Spróbuj wgrać jej wersję stabilną, bo jest nowsza. Bety już na ten telefon nie będzie.

Tak zrobiłem i teraz w ogóle zniknęła w menu opcja dodania odcisku palca. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim 

O! I właśnie zauważyłem że w trakcie jak ktoś do mnie dzwoni to przestała mi się wyświetlać firma dzwoniącego jaką mam opisaną w kontakcie. 

W poprzednich romach to było a teraz nawet nie ma takiej opcji w ustawieniach żeby wyświetlało imię nazwisko i firmę dzwoniącego...

30 minut temu, k.mlynarczyk87 napisał:

Może ktoś zrobić screen jak wygląda wygląd teraz aplikacji dokładne czyszczenie?

clean.thumb.jpg.ca9983a8c301d83d33b5fce9053b4be7.jpg

• Like 1

Dnia 10.11.2019 o 22:03, Orjon napisał:

Usuń w TWRP folder /data/system/package_cache, została aplikacja z starej wersji MIUI.

Pomogło, ale tylko częściowo - teraz pojawia mi się tylko raz po restarcie telefonu.

Dnia 9.11.2019 o 15:35, QBAQ napisał:

W kontekście samego wydania 9.11.7 na Mi9 w stockowej przeglądarce menu kontekstowe u dołu ekranu nieco za duże (np gdy przytrzymuję na obrazku by zapisać, lub skopiować URL), plus gdy np. zapisuję jakąś stronę na pulpit wyskakuje monit w języku krzaczastym, gdzie - zgaduję - jest info w stylu "Strona dodana do pulpitu".

Jesteś w stanie podesłać jakiś zrzut ekranu? Sprawdziłem teraz na 9.11.13 i to co pisałeś że jest po chińsku mam normalnie po polsku.

edit 21:47 - znalazłem, faktycznie jest po chińsku. poprawie.

edit 22:12 - niestety zmiana na ten moment jest niemożliwa, bo to nie siedzi w tłumaczeniu tylko w kodzie apki. Napisałem do teamu, będziemy poprawiać ale raczej na jutrzejsze wydanie już nie zdazymy.

Edited by Orjon

Mam problem po przed ostatniej aktualizacji, a ostatnia aktualizacja sprawy nie załatwiła..
Nie działa auto obracanie ekranu.
Mam wszędzie włączone i lipa..

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

36 minut temu, TheKaaC napisał:

Też tak miałem tylko wipe data pomogło 

Edited by mario1974

Porażka...
Nie ma innej opcji?
Zaczyna mnie. Powoli męczyć to przerzuca ie danych.

48 minut temu, TheKaaC napisał:

Nie ma innej opcji?

Oczywiście, że jest. Nie instalować wersji beta, w których mogą być właśnie takie błędy. 

Porażka...
Nie ma innej opcji?
Zaczyna mnie. Powoli męczyć to przerzuca ie danych.

Może masz czujnik walniety

Na innej aplikacji do smsów niż natywna nie działa blokowanie sms. Tzn jeśli korzystam z Textry albo Widomości od google, to gdy mam włączoną opcję blokowania smsów od nieznajomych, to nie pojawiają się na liście w blokowanych. Natomiast w natywnej są widoczne. Druga sprawa to nie można ich usunąć z listy niechcianych wiadomości, ani oznaczyć jako przeczytane. (screen poniżej) Trzeba wchodzić w każdą wiadomość po kolei.

Screenshot_2019-11-14-11-54-25-425_com_miui.securitycenter.thumb.jpg.10eb7135bddafcdae1c4dbd5b3fd4ef3.jpg

3 godziny temu, mase napisał:

Na innej aplikacji do smsów niż natywna nie działa blokowanie sms.

To chyba problem aplikacji, a nie MIUI Polska/EU, prawda? Zapraszam do działów wsparcia deweloperów tychże aplikacji.

• Like 1

Mam problem po przed ostatniej aktualizacji, a ostatnia aktualizacja sprawy nie załatwiła..

Mnie działa normalnie88824563ef600063761f6c2bce0e5cb2.jpg

Mam wersję 9.7.18 chyba nie warto przechodzić bo widzę że mnóstwo problemów macie. 
A ja widzę, że wszystko działa coraz lepiej a zawsze działało świetnie.

Dnia 14.11.2019 o 06:59, TheKaaC napisał:

Mam to samo. Dodatkowo nie działa automatyczna jasność. Zadne resetowanie, wipe data czy czyste instalacje nie pomagają

17 godzin temu, mrosi napisał:

To chyba problem aplikacji, a nie MIUI Polska/EU, prawda? Zapraszam do działów wsparcia deweloperów tychże aplikacji.

Źle się wyraziłem, działa aż za dobrze. Chodzi o to że jak włączę blokowanie sms, to zablokowane sms w Textra oraz Wiadomości nie pojawiają się w smsach, ale też nie pojawiają się na liście blokowanych. Czyli blokuje, ale nie przenosi do listy blokowanych i nie widać ich nigdzie. W natywnej smsy pojawiają się na liście blokowanych, ale nie da się ich usunąć (można przez wchodzenie w każdy sms i usuwanie pojedynczo).

Działa wam Google Pay ? Na moim Mi 9 z MIUI 9.11.7 - zainstalowany Magisk (modułuły SafetyNet Pach oraz Google Pay Fixed 1.9) chmod 440 dla bazy dg.db zrobiony, ustawiony mobilny portfel z HCE oraz urkyty root dla aplikacji Googla czy bankowych (posiadam konto w mBank - karta Visa). 

Karty niby dodają się prawidłowo, SafetyNet świeci się na zielono lecz gdy próbuje zapłacić telefonem w sklepie to albo w ogóle nie działa albo pokaże się informacja na terminalu karta nieobsługiwana. 

Wczoraj zrobiłem clean flash, wgrałem wszystko na nowo Mi Flash  - myślałem że to pomoże lecz dalej to samo

Da się to jakoś naprawić ? 

6 minut temu, Norbix029 napisał:

wgrałem wszystko na nowo Mi Flash

9.11.7 nie wgrałeś w ten sposób.

Tutorial, ten akapit:

Spoiler

* Można zainstalować dodatkowy moduł "MagiskHide Props Config" oraz "Busybox for Android NDK". Za pomocą tego można zmodyfikować parę rzeczy - dokumentacja znajduje się w opisie modułu

17 minut temu, dzidexx napisał:

9.11.7 nie wgrałeś w ten sposób.

Tutorial, ten akapit:

Odkryj ukrytą treść

* Można zainstalować dodatkowy moduł "MagiskHide Props Config" oraz "Busybox for Android NDK". Za pomocą tego można zmodyfikować parę rzeczy - dokumentacja znajduje się w opisie modułu

Fakt, nie wgrałem 9.11.7 w ten sposób :-P 

Na początek wrzuciłem w trybie fastboot najnowszego globala EEA, następnie TWRP a na sam koniec 9.11.7 oraz Magiska

Parametry w module Magisk Hide Props Config dokonywałem (zmieniałem fingerprintsy) lecz nic to nie dało.  

Magisk Manager - test safety net zielony?

https://www.mbank.pl/indywidualny/aplikacja-i-serwis/platnosci/google-pay/ nie mam mBank. Robiłeś wg takiej instrukcji?

Inną kartę możesz sprawdzić?

Nie jestem pewien czy można razem stosować chmod i sqlfix. W twrp zmień uprawnienia dg.db na 666. Uruchom, sprawdź.

Edited by dzidexx

Screenshot_2019-11-15-12-44-23-279_com.NQT4O_pHq.b_aWFc.thumb.jpg.8ced2277073f13e4a896538e1c8693a8.jpg                                                                Próbowałem tą instrukcją mBanku - nie działa. Zauważyłem też że nie jest to wina banku - gdy próbuje użyć karty Revoluta pojawia się dokładnie ten sam problem. 

Edited by Norbix029

Działa wam Google Pay ? Na moim Mi 9 z MIUI 9.11.7 - zainstalowany Magisk (modułuły SafetyNet Pach oraz Google Pay Fixed 1.9) chmod 440 dla bazy dg.db zrobiony, ustawiony mobilny portfel z HCE oraz urkyty root dla aplikacji Googla czy bankowych (posiadam konto w mBank - karta Visa). 
Karty niby dodają się prawidłowo, SafetyNet świeci się na zielono lecz gdy próbuje zapłacić telefonem w sklepie to albo w ogóle nie działa albo pokaże się informacja na terminalu karta nieobsługiwana. 
Wczoraj zrobiłem clean flash, wgrałem wszystko na nowo Mi Flash  - myślałem że to pomoże lecz dalej to samo
Da się to jakoś naprawić ? 
Zmień ustawienia NFC 3f25b335575104b57192c940dd1bd972.jpg

Moim zdaniem w dg.db nie masz 0. Zrób jak wspomniałem "w twrp..."

Możesz ewentualnie to sprawdzić (ten sam tutorial nr 2).

@Norbix029

Edited by dzidexx

Mam problem z plikami.
Pliki Inne których w żaden sposób nie mogę zobaczyć zajmują 16 GB
Super dalvick cache, czyszczenie i ręczne przeglądanie katalogów nic nie pomaga.3ca8fd431566a37f61ee65e25e46cf1c.jpg

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

9 minut temu, Polan napisał:

Pliki Inne których w żaden sposób nie mogę zobaczyć zajmują 16 GB

Czy to nie są przypadkiem dane kopii zapasowej w Chmurze XIaomi...?

[mention=22023]Muzyk[/mention] Cały czas mam Ustawiony Portfel NFC z HCE - nie działa :sad:
[mention=43936]dzidexx[/mention] W db.db mam 0 wszędzie tam gdzie występuje słowo "attest"
To przestaw na coś innego i powróć.

Guest
This topic is now closed to further replies.