Skocz do zawartości

MIUI 9.11.7


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
9 godzin temu, mrosi napisał:

W razie co, to zdechły w moim Mi 9T płatności Google. Nie pomagają żadne zabiegi stąd:

Cóż... Nie nacieszyłem się MIUI Polska/EU...

Mnie pomogło wgranie do magiska modułu SafetyPatch.

Odpukać...

Płatności działają jak na razie po każdym  update...

Za to odpalenie w samochodzie AndroidAuto zamraża telefon. I tylko reset pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! I właśnie zauważyłem że w trakcie jak ktoś do mnie dzwoni to przestała mi się wyświetlać firma dzwoniącego jaką mam opisaną w kontakcie. 

W poprzednich romach to było a teraz nawet nie ma takiej opcji w ustawieniach żeby wyświetlało imię nazwisko i firmę dzwoniącego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.11.2019 o 15:35, QBAQ napisał:

W kontekście samego wydania 9.11.7 na Mi9 w stockowej przeglądarce menu kontekstowe u dołu ekranu nieco za duże (np gdy przytrzymuję na obrazku by zapisać, lub skopiować URL), plus gdy np. zapisuję jakąś stronę na pulpit wyskakuje monit w języku krzaczastym, gdzie - zgaduję - jest info w stylu "Strona dodana do pulpitu".

Jesteś w stanie podesłać jakiś zrzut ekranu? Sprawdziłem teraz na 9.11.13 i to co pisałeś że jest po chińsku mam normalnie po polsku.

edit 21:47 - znalazłem, faktycznie jest po chińsku. poprawie.

edit 22:12 - niestety zmiana na ten moment jest niemożliwa, bo to nie siedzi w tłumaczeniu tylko w kodzie apki. Napisałem do teamu, będziemy poprawiać ale raczej na jutrzejsze wydanie już nie zdazymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innej aplikacji do smsów niż natywna nie działa blokowanie sms. Tzn jeśli korzystam z Textry albo Widomości od google, to gdy mam włączoną opcję blokowania smsów od nieznajomych, to nie pojawiają się na liście w blokowanych. Natomiast w natywnej są widoczne. Druga sprawa to nie można ich usunąć z listy niechcianych wiadomości, ani oznaczyć jako przeczytane. (screen poniżej) Trzeba wchodzić w każdą wiadomość po kolei.

Screenshot_2019-11-14-11-54-25-425_com_miui.securitycenter.thumb.jpg.10eb7135bddafcdae1c4dbd5b3fd4ef3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem po przed ostatniej aktualizacji, a ostatnia aktualizacja sprawy nie załatwiła..
Nie działa auto obracanie ekranu.
Mam wszędzie włączone i lipa..

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka


Mnie działa normalnie88824563ef600063761f6c2bce0e5cb2.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Mam wersję 9.7.18 chyba nie warto przechodzić bo widzę że mnóstwo problemów macie. 
A ja widzę, że wszystko działa coraz lepiej a zawsze działało świetnie.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, mrosi napisał:

To chyba problem aplikacji, a nie MIUI Polska/EU, prawda? Zapraszam do działów wsparcia deweloperów tychże aplikacji.

Źle się wyraziłem, działa aż za dobrze. Chodzi o to że jak włączę blokowanie sms, to zablokowane sms w Textra oraz Wiadomości nie pojawiają się w smsach, ale też nie pojawiają się na liście blokowanych. Czyli blokuje, ale nie przenosi do listy blokowanych i nie widać ich nigdzie. W natywnej smsy pojawiają się na liście blokowanych, ale nie da się ich usunąć (można przez wchodzenie w każdy sms i usuwanie pojedynczo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa wam Google Pay ? Na moim Mi 9 z MIUI 9.11.7 - zainstalowany Magisk (modułuły SafetyNet Pach oraz Google Pay Fixed 1.9) chmod 440 dla bazy dg.db zrobiony, ustawiony mobilny portfel z HCE oraz urkyty root dla aplikacji Googla czy bankowych (posiadam konto w mBank - karta Visa). 

Karty niby dodają się prawidłowo, SafetyNet świeci się na zielono lecz gdy próbuje zapłacić telefonem w sklepie to albo w ogóle nie działa albo pokaże się informacja na terminalu karta nieobsługiwana. 

Wczoraj zrobiłem clean flash, wgrałem wszystko na nowo Mi Flash  - myślałem że to pomoże lecz dalej to samo

Da się to jakoś naprawić ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, dzidexx napisał:

9.11.7 nie wgrałeś w ten sposób.

Tutorial, ten akapit:

  Odkryj ukrytą treść

* Można zainstalować dodatkowy moduł "MagiskHide Props Config" oraz "Busybox for Android NDK". Za pomocą tego można zmodyfikować parę rzeczy - dokumentacja znajduje się w opisie modułu

 

Fakt, nie wgrałem 9.11.7 w ten sposób :-P 

Na początek wrzuciłem w trybie fastboot najnowszego globala EEA, następnie TWRP a na sam koniec 9.11.7 oraz Magiska

Parametry w module Magisk Hide Props Config dokonywałem (zmieniałem fingerprintsy) lecz nic to nie dało.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa wam Google Pay ? Na moim Mi 9 z MIUI 9.11.7 - zainstalowany Magisk (modułuły SafetyNet Pach oraz Google Pay Fixed 1.9) chmod 440 dla bazy dg.db zrobiony, ustawiony mobilny portfel z HCE oraz urkyty root dla aplikacji Googla czy bankowych (posiadam konto w mBank - karta Visa). 
Karty niby dodają się prawidłowo, SafetyNet świeci się na zielono lecz gdy próbuje zapłacić telefonem w sklepie to albo w ogóle nie działa albo pokaże się informacja na terminalu karta nieobsługiwana. 
Wczoraj zrobiłem clean flash, wgrałem wszystko na nowo Mi Flash  - myślałem że to pomoże lecz dalej to samo
Da się to jakoś naprawić ? 
Zmień ustawienia NFC 3f25b335575104b57192c940dd1bd972.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=22023]Muzyk[/mention] Cały czas mam Ustawiony Portfel NFC z HCE - nie działa :sad:
[mention=43936]dzidexx[/mention] W db.db mam 0 wszędzie tam gdzie występuje słowo "attest"
To przestaw na coś innego i powróć.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Falonso napisał:

Nie wiem skąd się u niektórych biorą te błędy z auto obracaniem czy auto jasnością. Mnie wszystko działa elegancko.

No właśnie niby te same modele a różnie zareagowały na soft. 

Jeszcze dziś nie wyszła aktualizacja na mi9

Wieczorem wracam do starszej wersji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...