Skocz do zawartości

MIUI 9.11.7


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
3 godziny temu, Spili napisał:

Powiadomienia na ekranie blokady nadal mi nie działają.  Ok Google również działa tylko przez 2-3 razy po restarcie... 

Spróbuj wejść w każdą apke po kolei i włączyć powiadomienia na ekranie blokady. Nie wiem dlaczego ale większość mi się automatycznie wyłączyła.Po ponownym włączeniu zaczęło wszystko działać

 

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post dla potomnych. 

Przykład kolegi @jjarik pokazuje jak łatwo samemu narobić czasem niepotrzebnego zamieszania. Okazuje się bowiem, że wgrał on sobie aktualizację na nieodszyfrowaną pamięć w TWRP, które zapytało kolegę o PIN - podał błędny - więc pamięć się nie odszyfrowała, ale kolega stwierdził że nic to i popchnął to dalej. Późniejsza kaskada kłopotów może mieć i prawdopodobnie miała swoje źródło właśnie w tym...

 

W kontekście samego wydania 9.11.7 na Mi9 w stockowej przeglądarce menu kontekstowe u dołu ekranu nieco za duże (np gdy przytrzymuję na obrazku by zapisać, lub skopiować URL), plus gdy np. zapisuję jakąś stronę na pulpit wyskakuje monit w języku krzaczastym, gdzie - zgaduję - jest info w stylu "Strona dodana do pulpitu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi podpowie ci robię źle? Mam od początku na miui.pl problem z reklamami. Dodatki blokada reklam instalowane chyba w 10 wersjach i niestety reklamy w przeglądarce niszczą mi przyjemność z używania jej a uważam od kilku lat że jest bardzo dobra .
Telefon mi8
Wygraj adaway

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie dlaczego nie mogę pobrać aplikacji AnTuTu?
Bez tego nie mogę zrobić testu, a mam wrażenie że system nie działa płynnie. Nawet w tak prostej grze jak Hill Climb Racing 2 odczuwalne są przycięcia animacji, gdzie na MIUI10 tego problemu nie było.

Z góry dzięki,
Zuważyłem że GPS działa już tak jak powinien, chociaż nie wiem też jak do końca skonfigurować te opcje AGPS, bądź włączyć tryb oszczędny.baf90451c0baa9b60e29006b80bc689f.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bartos napisał:
[mention=29619]Orjon[/mention] a spotkałeś się z problemem niedziałającego czytnika linii papilarnych gdy mamy jakieś nieprzeczytane powiadomienie w tle?

Musze podświetlić ekran przyciskiem i dopiero wtedy czytnik zaczyna działać. Gdy nie mam powiadomień w tle to nie ma problemu. 

System postawiony na czysto, problem nadal występuje. 

Ja mam podobny problem. AOD włączone czy powiadomienia są czy nie, działa. Ale jak dłużej poleży i AOD się wyłączy jeśli ekran jest zasłonięty albo jest ciemno i system wyłącza AOD to później jak czujnik dostanie światła to powinien AOD wrócić, a nie wraca i też muszę podświetlić ekran, żeby czytnik działał.

 

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, rock'n'rolla said:

AdAway + Via Browser.

Ja rozumiem że forumowicze nie lubią wszystkiego wyjaśniać ale opcji jak wiecie może być dużo. Zainstalować ze sklepu czy przez twrp wcześniej pobrane ze strony i druga sprawa via browser? Co to? Tak jak pisałem wcześniej, dawno mnie tu nie było i wypadłem trochę z " obiegu" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzam, że wycieczki "ad personam" będą odpowiednio nagradzane. Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi i opanowanie się, dzięki :)

1 godzinę temu, lukaszbogusz napisał:

Ja rozumiem że forumowicze nie lubią wszystkiego wyjaśniać ale opcji jak wiecie może być dużo. Zainstalować ze sklepu czy przez twrp wcześniej pobrane ze strony i druga sprawa via browser? Co to? Tak jak pisałem wcześniej, dawno mnie tu nie było i wypadłem trochę z " obiegu" :)

AdAway ściągasz z ich strony i instalujesz, Via Browser to przeglądarka, która jest w Google Play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzam, że wycieczki "ad personam" będą odpowiednio nagradzane. Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi i opanowanie się, dzięki
AdAway ściągasz z ich strony i instalujesz, Via Browser to przeglądarka, która jest w Google Play.
I tylko dołączę mała wstawkę do tego co napisał@Orjon do adaway musisz mieć magisk gdyż wymaga Root-a

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś teraz wszystko jest z jednej parafii. Jak dla mnie lepiej ale było tak jak piszesz.

Dzięki za potwierdzenie. Najlepszą opcją byłaby możliwość wyboru. Jeśli chodzi o mnie wolę widzieć z jakiej apki wisi powiadomienie, i gdzieniegdzie widziałem opinie osób, które się przesiadły właśnie z globala ucieszone, że powiadomienia są kolorowe. A tak jak AOD się przyciemni dodatkowo, to ciężko dostrzec.

 

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam. Chwilę temu po pięciu latach użytkowania Xiaomi pokusiłem się na Op5t i ogólnie musiałem wrócić czym prędzej do miui i ogólnie Xiaomi . Jedno miał bardzo fajnie rozwiązane, coś Ala aod ale uruchamiało się to tylko jak się chwyciło telefon. Rozumiem że takiej opcji tutaj nie ma i jak sama nazwa wskazuje aod jest ciągle lub jak się zaplanuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ursusc360 napisał:

mi9t, Google Pay nie dziala, safety net ok. Google Pay pokazuje,ze telefon zrootowany, a po odinastalowaniu aplikacji i ponownym zainstalowaniu nie da sie dodac karty, pojawia sie komunikat "nie mozna zrealizowac transakcji"[OR-TAPSH-08]. Ktos mial cos takiego?

 

https://miuipolska.pl/forum/topic/45746-naprawianie-niedziałającego-google-pay-poradnik-2019

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czemu nie działają mi żadne powiadomienia z textry, whatsapp? Wszystkie ustawienia powiadomien nadane, wszystkie uprawnienia nadane, aplikacje dodane do autostartu, zakłódkowane, oszczędzanie baterii dla aplikacji wyłączone. System instalowany na czysto dwukrotnie i za każdym razem to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. U mnie problem występuje na Whatsapp i Mi fi ... Zablokowane, zakłutkowane, oszczędzanie wyłączone, autostart ... System trzy razy instalowany. Wygląda jak by android zabijał aplikacje w tle i powiadomienia nie przychodzą a mi fit nie pokazuje kto dzwoni, nie wibruje kiedy powinien itp. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, mihail1 napisał:

Spróbuj wejść w każdą apke po kolei i włączyć powiadomienia na ekranie blokady. Nie wiem dlaczego ale większość mi się automatycznie wyłączyła.Po ponownym włączeniu zaczęło wszystko działać

To było to.

Dzięki.

Co ciekawe tylko część komunikatorów miała wyłączoną tą opcję. reszta była była ok. 

Ok Google nadal działa tylko przez chwilkę po restarcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem tej zmiany przy powiadomieniach MIUI. Pomijam już jakiś błąd w moim Mi9T Pro, gdzie nie mam ikony aplikacji SMS i połączenia przy powiadomieniach. Ale nie ma opcji szybkiej odpowiedzi w pływającym oknie SMS w ogóle, ani w powiadomieniach przy dwóch lub więcej wiadomościach, jest tylko przy jednej wiadomości w powiadomieniu. Po zmianie na powiadomienia android opcja szybkiej odpowiedzi jest w każdym przypadku. eb7a359bb463e9a3527f52a58c9c7def.jpg

Wysłane z mojego Redmi K20 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...