Skocz do zawartości

Migotanie, błyskanie przy włączaniu ekranu.


frrancuz

Rekomendowane odpowiedzi

Na filmiku wszystko widać. Ekran wybucha przy włączaniu. Miga głównie dolna część, gdzie jest czytnik palca, ale i cały się zdarza. W chwili obecnej są wyłączone wszystkie możliwe (albo dokładniej, jakie udało mi się odszukać) opcje mogące jakoś wpływać na to. Poza blyskaniem działa ok. Palec normalnie można ustawiać i używać, ale nasila to chyba problem. Jeżeli jest aktywny AoD, palec, jakieś powiadomienia błyskowe to wtedy telefon potrafi się zrestartować. 

Czy może to być problem softu? Chociaż dzieje się tak już jakiś czas, a wydaje mi się że z 1 lub 2 (co najmniej) aktualizacje już zaliczył. Telefon na globalu. Jeszcze myślę miuiEU sprawdzić, ale chyba wewnętrznie wiem już że to coś z ekranem.

Czy ktoś się z tym spotkał? Coś mogę jeszcze sprawdzić, spróbować w domowym zaciszu?

 

Edytowane przez frrancuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to soft, Xiaomi nie umie w AMOLEDy, widzę, że Mi8 niczego ich nie nauczyła... Co ciekawe, od czasu premiery do pojawienia się pierwszych info na temat problemów z migotaniem mija praktycznie tyle samo czasu, co w przypadku Mi8 :D. Ja bym się na Twoim miejscu nie bawił nawet w szukanie rozwiązań, wal od razu na rękojmię, niech Ci dają nową sztukę, oczywiście z filmikiem jako dowodem, nie będą Ci mogli zarzucać, że "przecież działa"...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...