Skocz do zawartości

Mi 9 Lite - Powiadomienia AOD


Big00s

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, mariu_sz napisał:

A co trzeba zrobić, aby pokazywały się kolorowe ikony?

Chyba tylko modlitwa pozostaje. Jak pisałem miałem, ale zmieniły się na szare. W ustawieniach niczego nie znalazłem, może to kwestia wersji Miui Always On. 

Znalazłem, w ustawieniach wyszukać Panel powiadomień i tam styl powiadomień Miui ma kolorowe ikonki. Styl androida szare.

Edytowane przez FromWP
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam


Jest sposób jak naprawić wyświetlanie powiadomień z aplikacji Telefon i SMS od Google na ekranie AOD przy korzytaniu z Global ROMu lub EEA. Wystarczy ręcznie zaktualizować aplikację systemową "Ekran zawsze włączony" do najnowszej wersji (link poniżej)

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/always-on-mode/always-on-mode-1-9-234-12311014-release/miui-always-on-mode-1-9-234-12311014-android-apk-download/download/


Po zaktualizowaniu fabrycznej aplikacji, powiadomienia z apek Telefon i SMS od Google będą się poprawnie wyświetlać na naszych Mi 9 Lite :)
 

20200106_095817.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.01.2020 o 23:31, piquadrat napisał:

Niestety walczyłem z tym dzisiaj z godzinę i nie udało mi się. SMSy wyświetlają się tak jak powinny ale nieodebrane połączenia nie. Może jest jakieś ustawienie tego dotyczące?

Mam mi9 Lite 64GB z softem 11.3.4.0 (PFCMIXM) Global i jak tak dalej będzie to sprzęt idzie do ludzi. Nie dam rady bez w pełni sprawnych powiadomień AOD kiedy diodę LED jakiś debil umieścił w miejscu w jakim umieścił.

Musisz udzielić wszystkie pozwolenia i dodać auto start

 

 

U mnie po zainstalowaniu Always on Amoled  ze sklepu ikony ( powiadomienia) są duże i kolorowe a w dodatku po przyjsciu wiadomosci ( poczta, sms, fb itp) ekran rozświetla się na kolorowo, można ustawic czas i kolory, bez żadnej kombinacji

Edytowane przez kubica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kubica napisał:

 

U mnie po zainstalowaniu Always on Amoled  ze sklepu ikony ( powiadomienia) są duże i kolorowe a w dodatku po przyjsciu wiadomosci ( poczta, sms, fb itp) ekran rozświetla się na kolorowo, można ustawic czas i kolory, bez żadnej kombinacji

U mnie za to ta aplikacja w ogóle nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, kubica said:

Musisz udzielić wszystkie pozwolenia i dodać auto start

Czy Ty też jedziesz na Globalu  11.3.4.0 czy inny soft?

Udzieliłem tych wszystkich pozwoleń w ustawieniach tej apki, włączyłem autostart ale nie chce mi działać powiadamianie o nieodebranych połączeniach. Z SMSami nie mam żadnych problemów, działa tak jak powinno ale nieodebranych połączeń AoA tak jakby w ogóle nie zauważał, żadnej ikony, nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mariu_sz napisał:
Po zmianie panelu powiadomień na MIUI kolory wróciły. A więc spróbujcie ustawienia >> powiadomienia >> panel powiadomień >> MIUI

Przy najnowszej wersji AOD zainstalowanej z linka który wrzucił @FromWP i ja, oraz zmianie wyglądu powiadomień z Andorid na MIUI, ikony na AOD będą kolorowe.

20200107_173355.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.01.2020 o 23:06, piquadrat napisał:

Czy Ty też jedziesz na Globalu  11.3.4.0 czy inny soft?

Udzieliłem tych wszystkich pozwoleń w ustawieniach tej apki, włączyłem autostart ale nie chce mi działać powiadamianie o nieodebranych połączeniach. Z SMSami nie mam żadnych problemów, działa tak jak powinno ale nieodebranych połączeń AoA tak jakby w ogóle nie zauważał, żadnej ikony, nic. 

Miałem 11.3.4.0 a teraz mam 11.3.5.0 ale działa na obu

Dnia 7.01.2020 o 16:26, mariu_sz napisał:

Po zmianie panelu powiadomień na MIUI kolory wróciły. A więc spróbujcie ustawienia >> powiadomienia >> panel powiadomień >> MIUI

Zgadza się tez mam powiadomienia z MIUI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki.Ale sobie nie poradzę. Czy ten problem się kiedyś naprawi. Zostanie dodana jakaś aktualizacja.Ja nic nie robiłem telefon włączyłem dopiero wczoraj. Po prostu nie chcę pogorszyć sprawy.

 

Proszę mi napisać czemu tak się dzieje, że to nie działa. Telefon zakupiony w sklepie Dragonist.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizację Miu11,otrzymałem wczoraj.Chodzi o nakładkę czy o system w telefonie.Jest szansa że dostanę aktualizację?

Czemu mam to robić sam ,skoro sklep sprzedał mi nowy telefon?

A może mam coś źle ustawione.Jak ustawiam sobie styl zegara tam są ikonki,wtedy zatwierdzam.Na ekranie głównym już tych ikonek nie ma.Gdzie jest problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w kolejnych aktualizacjach problem z powiadomieniami zostanie naprawiony. Na tą chwilę w Mi 9 Lite można to zrobić przez zaktualizowanie samemu ręcznie aplikacji "Ekran zawsze włączony", ale pisałeś że instalacja aplikacji z pliku *.apk jest dla Ciebie zbyt trudna, więc musisz czekać na kolejne aktualizację MIUI wydaną przez Xiaomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie A może mam coś źle ustawione.Jak ustawiam sobie styl zegara tam są ikonki,wtedy zatwierdzam.Na ekranie głównym już tych ikonek nie ma.Gdzie jest problem?

Dziękuję.Pewnie poczekam.Wgranie tej aktualizacji nie wpłynie na gwarancję?Jak często są takie aktualizacje,i czy dużo ludzi ma z tym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to chodzi  o  miu11,czy chodzi o system.Z tego co wiem to nakładka jest najnowsza,ale system to nie wiem jaki powinien być.Telefon używam drugi dzień ,ale do puki nie było tej nowej nakładki ,to ikonki wyświetlało.

Może Pan wie do kogo się udać ,ja jestem z Pilzna podkarpackie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tadeusz73 napisał:

Jak wchodzę w ustawienia wybieram sobie odpowiedni motyw i wtedy zaznaczam wyświetlanie baterii,i ikon powiadomień wtedy jest wszystko ok i wciskam zastosuj.Jednak na ekranie głównym jest tylko motyw ,data i naładowanie baterii,nie ma ikon powiadomień słuchawki itp

Bo te ikony pojawią się dopiero jak otrzymasz powiadomienie przy zablokowanym telefonie. Tylko bez aktualizacji tego programiku AOD nie będziesz miał powiadomień sms i nieodebranych połączeń. Inne powinny się pojawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...